Bangó Margit 74 éves lett: gyönyörű a fiatalkori fotóján

Bangó Margitot a születésnapján egy fiatal kori képpel köszöntjük fel. Mutatjuk, milyen gyönyörű nő volt.

Bangó Margit születésnapja
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Bangó Margit 1950. április negyedikén, azaz 74 éve Vásárosnaményben jött a világra. Bár zenészcsaládba született, akkor még senki sem sejthette, hogy micsoda meghatározó alakja lesz a magyar zenei életnek.

Annak ellenére, hogy a pályája nagyon korán elkezdődött - 17 esztendős volt, amikor édesanyja biztatására jelentkezett a Magyar Rádió tehetségkutatójára -, arra csak kevesen emlékeznek, hogy festett fiatalon.

Bangó Margit születésnapja

Születésnapja alkalmából mutatjuk, mennyire gyönyörű volt. A régi képet ő maga posztolta ki azzal a szöveggel, hogy "valamikor réges régen”.

bangó margit
Fotó: Facebook/Bangó Margit

Noha a rég kifejezést használta a bejegyzésnél, ha a színpadon áll, egyáltalán nem tűnik számára távolinak az az időszak, amikor a felvétel készült, sőt a közönség előtt egyáltalán nem úgy érzi magát, mintha hetven fölött járna.

A Metropol köszöntötte fel a születésnapján, viccesen azt kérdezték tőle, milyen érzés 26 évesnek lenni.

Én nem 26 éves vagyok, hanem 47. Ha pedig felmegyek a színpadra, akkor 16!

Azt is elárulta, mi a szíve legnagyobb vágya: igaz, az unokája még egyetemista, és nincs tervben nála a családalapítás, Bangó Margit nagyon vágyik egy ükunokára.

- Nem, még úton sincs a gyerek. Tina egyetemre jár, negyedikes, és 23 éves. Én szeretnék nagyon egy ükunokát... A gyerekek még nem tudnak róla.

Bangó Margit lélegzetelállító birtokon él: íme az otthona kívül-belül

Bangó Margit a Pest megyében található Gyálon él. A kertben virágok pompáznak, a szobákat arany bútorok díszítik.

Elolvasom

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a nemi egyenlőtlenség és a toxikus maszkulinitás jelenségéről beszélgettünk. Mi a különbség a férfiség és a férfiasság között? Mi számít toxikus maszkulinitásnak, miért alakult ki, és vajon köze van-e a Metoo mozgalomhoz? Miért van annyira kevés női vezető, és miért csak férfias személyiségű nők kerülnek vezetői pozícióba? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Szél Dávid pszichológus, Leszkovszki Máté újságíró, és Pintér Ada.

Promóció

Cover-fotó: TV2/Mokka

Ezt is szeretjük