Kamilla királyné így ragyogott estélyi ruhájában: Erzsébet királynő ékszerét viselte a bálon

Kamilla királyné estélyi ruhába bújt Németországban.

Kamilla királyné estélyi ruhában
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Károly király és Kamilla királyné eredetileg Franciaországba látogattak volna először Erzsébet királynő halála után, ám a tüntetések miatt azt az útjukat eltolták, így Németország volt az első olyan külföldi hely, ahova már királyi párként utaztak el. A háromnapos turnéjuk első napját egy bállal zárták a Bellevue-palotában.

Kamilla királyné estélyi ruhában

Hagyománynak számít, ha a királyi család tagjai külföldön járnak, akkor az ország képviselői bankettet rendeznek a tiszteletükre. Így tett Németország szövetségi elnöke, Frank-Walter Steinmeier és felesége, Elke Büdenbender. Sőt, a bálra még Angela Merkel, volt német kancellár is ellátogatott.

Kamilla kedvenc tervezője, Bruce Oldfield ruhájában ragyogott, a fekete kreációt apró kövekkel díszítették. Érdekesség, hogy Oldfield a '80-as és '90-es években Diana hercegnővel ápolt szoros barátságot, illetve neki is számos estélyit tervezett. A királyné elhunyt anyósára is megemlékezett, Erzsébet királynő gyémánt nyakláncát viselte.

Képes összeállításunkban megnézheted, milyen elegáns volt a királyné tegnap este a banketten.

Az illatok terápiás ereje

Már megvásárolható a Femina első könyve: 

A láthatatlan gyógyító

Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában? 

Promóció

Ő lesz A korona Katalinja

Szerinted jó választás volt a színésznő?

Ő játssza Katalin hercegnét A koronában: inkább Eugéniára hasonlít a színésznő a rajongók szerint

Nézegess képeket!

Elolvasom

Cover- és ajánlóképek: Getty Images

Ezt is szeretjük