Ettől lendül fel a magyar gazdaság?
Barcelonában megszavazták, hogy 2021-ben Magyarország rendezheti a vizes világbajnokságot.
- Segítenek, ha pár nappal késleltetnéd a hajmosást, felfrissítik a frizurát: kíméletesebb szárazsamponok árakkal »
- A magyar plus size modell nem csak fehérneműben mutatja meg alakját: Sirokai Diána imádja a merész ruhákat »
- Mintha Cindy Crawfordot látnánk a retró fotókon, de nem ő az: az ikonikus smink is rásegít a kísérteties hasonlóságra »

- Szabó Zsófi überszexi bőrruhában: a Glamour-gála legdögösebb sztárja volt
- Végleg törlődhet a Gmail-fiókod összes levele, ha ezt csinálod: több milliárd ember érintett
- Orosz Barbara ilyen gyönyörű menyasszony volt: férjével először szerepelt címlapon
- Villámgyors KRESZ-teszt: megelőzhetsz egy balra kanyarodó gépkocsit, ha ezt a táblát látod?
- Hogyan jó: jeggyűrű vagy jegygyűrű? 8 összetett magyar szó, amiről sokan azt hiszik, hogy jól írják, pedig nem
A magyar fővárosban rendezik meg 2021-ben az úszók, műugrók és vízilabdázók világbajnokságát, ezzel együtt Budapesten lesz a 2017-es junior vízi világbajnokság is. A Dagály-komplexum 2017-re elkészül, így a félidőben fel lehet mérni, hogy hol tart a főváros.
Az Emberi Erőforrások Minisztériumának sportért felelős államtitkára, Simicskó István elmondta, hogy a világbajnokságra épülő létesítmények a jövőnek is épülnek.
A magyar miniszterelnök a bejelentés után rövid interjút adott az MTVA-nak, amiben elmondta, hogy ez egy nagyon hosszú, hét-nyolc hónapos kemény munka eredménye. A szavazás alapján ki lehet jelenteni azt is, hogy a világ bizalmat szavazott Magyarországnak ezzel a döntéssel, hiszen 203 tagszervezet voksolt a magyarokra.
Ennek ellenére Budapesten rendkívül kevés, kicsivel több, mint tíz uszodát vehet igénybe a sportolni vágyó, de ezt is sokaknak megfizethetetlen áron, hiszen nagyjából 2 ezer forint körül alakul egy felnőttek belépésére szóló jegy, egyetlen napra vagy csak pár órára. Fel lehetne húzni nem kizárólag a Dagály mellé épített komplexumot, mert városszerte is lenne igény arra, hogy több lehetőség legyen a vizes sportokra. Nem beszélve arról, hogy az általános és középiskolásoknak sincs lehetősége kihasználni az úszás adta lehetőségeket. Talán ha stadionokra van pénz, akkor erre is kerítenek.
Orbán a horvát EU-csatlakozáson
Egy hétéves folyamat végeredményeként Horvátország 2013. július 1-én 28. tagállamként csatlakozott az Európai Unióhoz. A csatlakozási kérelmet Horvátország már 2003-ban beadta, amit az Európai Bizottság 2004-ben fogadott el, és egy évvel később kezdődtek el a csatlakozásról szóló tárgyalások. A csatlakozási ünnepségen Orbán Viktor is részt vett, és interjút is adott a horvát köztévének.
OLVASD EL EZT IS!

- magyarország
- európai unió
Ilyen embernek tartja Orbánt az Európai Parlament elnöke

- könyvajánló
- könyv
Orbán Viktor, a labdazsonglőr cowboy

- időjárás
- orbán viktor