Bizarr szokással keres pénzt ez a férfi - Minden párkapcsolatot szabotál

Ünneprontók ünnepe a valóságban.

Bizarr szokással keres pénzt ez a férfi

Megesik, hogy egy olyan piaci rést találsz meg, amire nem is számítottál. Így történt ez a spanyol férfival is, aki zseniális pénzkereseti forrást talált ki magának.

A koncepció a következő: esküvőkre tör be, majd úgy tesz, mintha a menyasszony vagy a vőlegény szeretője lenne, és arra kéri őt, hogy szökjenek meg együtt.

Esküvőket szabotál a férfi

Ernestónak nagy híre ment Spanyolországban, miután megjelent az Antena 3 Y Ahora Son Soles TikTok című műsorában közzétett videóban. A középkorú férfi állítja, hogy míg a legtöbb ember számára az esküvő élete legboldogabb napja, addig egyesek számára ez egy valóságos rémálom. Na ők az ő ügyfelei.

Watch on TikTok

Ernesto az 500 eurós (200 ezer forintos) alapdíjért azt ígéri, hogy betör az ügyfél esküvőjére, és életük szerelmének adja ki magát, könyörögve, hogy szökjenek el együtt, csak hogy az eseményt lemondják.

- Ha kétségeid vannak, és nem akarsz megházasodni, vagy csak egyszerűen nem tudsz nemet mondani, ne aggódj. Lemondom helyetted az esküvőt - mondja Ernesto a videójában. - Csak mondd meg a helyet, az időt és a dátumot, és én ott leszek a szertartáson. Azt mondom majd, hogy én vagyok életed szerelme, és kéz a kézben együtt elszaladunk - folytatja.

A szolgáltatás kezdetben viccnek indult, azonban egyre csak jöttek az érdeklődők. Az 500 eurós árban nincs benne az utazási költség. Ernesto szintén felárat fizet az esetleges sérülésekért: minden rúgásért, ütését vagy pofonért további 50 eurót (20 ezer forintot) kér. 

- Minden pofon 50 eurót ér. Persze próbálok elmenekülni előle, de tudom, hogy minden ütésért pluszpénz jár - magyarázta a spanyol férfi. Akár hiszed, akár nem, Ernesto biznisze rendkívül népszerű, jelenleg november másodikáig be van táblázva.

Részegen vezetett, megállították a rendőrök - 5 buta hiba, amin elbuktak a gyilkosok

Nem mindennapi módon buktak le az alábbi bűnelkövetők.

Elolvasom

(Képek forrása: Getty Images Hungary)

Olvastad már?

Ehhez a cikkhez ajánljuk

Ezt is szeretjük