Peller Mariann az Oscar-gála tiszteletére bújt zöld estélyibe: így csillogott benne
Peller Mariann és Peller Anna csillogó kreációkba bújtak az Oscar-díj-átadóra virradóan.
Mára virradóra itthon is minden a 96. alkalommal megrendezett Oscar-gáláról szólt: magyar győzelemnek is örülhettünk, hiszen a legjobb látványért járó Oscart a Szegény párák csapata kapta - erről bővebben korábbi cikkünkben írtunk.
Peller Mariann estélyiben
Az RTL Reggeliben a díjazottak mellett a kreációkról is szó volt: Holdampf Linda stylisttal Peller Mariann és testvére, Peller Anna az alkalomhoz illő, csillogó ruhákban beszélgetett.
Az idősebbik Peller nővér egy lila, flitteres blézert öltött magára, míg húga az Oscar-gála vörös szőnyegén, a hollywoodi sztárok mellett is megállta volna a helyét a smaragdzöld, ragyogó estélyiben.
100 kilós tiniből az egyik legszebb színésznő lett - Magyar sztárok látványos átalakulásai
Peller Anna és magyar sztárok, akikről nem is gondolnád, hogy gyerekként súlyfelesleggel küzdöttek.
ElolvasomCover-fotó: RTL
Kellemes megoldás egy kellemetlen problémára
A Lactofeel a leggyakoribb hüvelyfertőzés, a bakteriális vaginózis kezelésére használható hüvelygél, amely tejsavat és glikogént tartalmaz. Visszaállítja a hüvely természetes pH-szintjét és elősegíti a normál baktériumflóra kialakítását. A Lactofeel hüvelygél várandósság és szoptatás alatt is alkalmazható, biztonságossága és hatásossága klinikai vizsgálatok által igazolt.
Promóció

















