Járai Kíra átlátszóba bújt az InStyle-gálára: férje oldalán szexi dekoltázst villantott

Járai Mátét is jelölték az InStyle magazin egyik #képesvagyok díjára, a gálára feleségével érkezett.

Járai Kíra az InStyle-gálán
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Járai Máté és Járai Kíra összeöltöztek hétfő este az InStyle magazin #képesvagyok gálájára. A magazin magyar szerkesztősége első alkalommal osztotta ki az elismeréseket olyan embereknek, akik motiválhatnak másokat is.  

A szerkesztőség hírességeket és civileket egyaránt jelölt hét kategóriában: a közönség döntött, több tízezer szavazat érkezett a jelöltekre. A nyertesek a Haris Parkban megrendezett nagyszabású díjátadó gálán vehették át elismerésüket.  

Járai Kíra az InStyle-gálán   

A #képesvagyok beszélni róla kategória győztese Szilágyi Lililána olimpikon úszó lett, aki a bántalmazás áldozataira hívja fel a társadalom figyelmét. Ugyanebben a kategóriában jelölt volt Annoni Zita, Szabó Győző, Szentesi Éva és Járai Máté is. (A jelöltek és díjazottak teljes listáját korábbi cikkünkben találod.)

- Lassan 20 éve a pályán, az országos ismertség viszonylag későn jött. Egy valamiben biztos voltam: ha ismert ember leszek, csakis a nehézségeimmel, harcaimmal együtt vállalom magam, nem akartam semmilyen idealizált képet mutatni. Sok mindenről beszéltem, amit talán a „szennyes kiteregetésének” tartanak egyesek. Nos, ezek azok a témák, amiknek felvállalását kötelességemnek éreztem. Minden nehéz helyzetben tudnunk kell ugyanis, hogy nem vagyunk egyedül… és ez nagyon jó érzés! - mutatkozott be a jelölésekor.

Járai Mátét felesége, Kíra kísérte el a gálára, akivel több mint húsz éve alkotnak egy párt, idén ünnepelték a 18. házassági évfordulójukat. Képes összeállításunkban megnézheted a díjátadó többi sztárpárját is.

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a nemi egyenlőtlenség és a toxikus maszkulinitás jelenségéről beszélgettünk. Mi a különbség a férfiség és a férfiasság között? Mi számít toxikus maszkulinitásnak, miért alakult ki, és vajon köze van-e a Metoo mozgalomhoz? Miért van annyira kevés női vezető, és miért csak férfias személyiségű nők kerülnek vezetői pozícióba? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Szél Dávid pszichológus, Leszkovszki Máté újságíró, és Pintér Ada.

Promóció

Cover-fotó: Profimedia

Ezt is szeretjük