Détár Enikő és Rékasi Károly 21 éves fia: Zsigmond örökölte apja csibészes mosolyát

Détár Enikő és Rékasi Károly fia, ha akarná, sem tagadhatná le, ki az apja, vonásai egyből elárulják Zsigmondot.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Détár Enikő és Rékasi Károly 1984-től 2013-ig voltak házasok, kapcsolatukból két gyermekük született: Eszter és Zsigmond már mindketten felnőttek, előbbi az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karán végzett közgazdászként, utóbbi saját céget alapított.

Bár mindketten kerülik a nyilvánosságot, kettejük közül Zsigmond az, akit többször láthatnak a tévénézők a képernyőn - olykor igent mond egy-egy felkérésre, és szüleivel együtt szerepel.

Détár Enikő és Rékasi Károly fia hasonlít az apjára

Ahogy apa és fia egymás mellett állt a fotón, szembetűnő a köztük lévő hasonlóság: ugyanazok a markáns vonások láthatóak az arcukon, és Zsigmond örökölte édesapja csibészes mosolyát is. 

Ami a termetüket illeti, ott van némi különbség, a fiú esetükben túlnőtt édesapján, Zsiga legalább fél fejjel magasabb, mint a színész.

Détár Enikő és Rékasi Károly kapcsolata a válás után

Álompár - ezt a szót gyakran hallhattuk Détár Enikővel és Rékasi Károllyal kapcsolatban. Harminc évig tartó házasságuk sokáig megingathatatlannak tűnt, épp ezért mindenkit váratlanul ért, amikor 2013-ban bejelentették, elválnak. Kiderült, milyen most a viszonyuk egymással.

Détár Enikő és Rékasi Károly között a válás után ilyen a kapcsolat: fiuk meglepő vallomást tett

Détár Enikő és Rékasi Károly 2013-ban mindenkit meglepett a nagy bejelentéssel, 30 év után külön folytatják az életüket.

Elolvasom

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a nemi egyenlőtlenség és a toxikus maszkulinitás jelenségéről beszélgettünk. Mi a különbség a férfiség és a férfiasság között? Mi számít toxikus maszkulinitásnak, miért alakult ki, és vajon köze van-e a Metoo mozgalomhoz? Miért van annyira kevés női vezető, és miért csak férfias személyiségű nők kerülnek vezetői pozícióba? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Szél Dávid pszichológus, Leszkovszki Máté újságíró, és Pintér Ada.

Promóció

Ezt is szeretjük