Képeken a 70-es évek gyerekkora: ezeket a játékokat imádták akkoriban a kicsik
Ilyen jó volt gyereknek lenni annak idején.

A mai gyerekek talán el sem tudják képzelni, milyen lehetett régen mobiltelefon és számítógép nélkül élni. Pedig rengeteg előnye volt annak, hogy a fiatalok akkoriban nem a kütyükön, hanem a barátaikkal lógtak: nem csak kreativitásukat használták, hogy elüssék az időt, de ami fontosabb, létező emberi kapcsolatokat építettek.
Abban az időben nem volt még 3D-s mozi, a gyerekek az utcán csapatokba verődve játszottak minden este, bicikliztek, fára másztak, télen bunkert építettek, és a domboldalon szánkóztak. A ’60-as, ’70-es, de még a ’80-as évek lurkói is sokkal többet mozogtak annak idején a friss levegőn, mint manapság.
Ilyen volt gyereknek lenni a ’70-es években
Galériánkban ebből az évtizedből láthatsz a gyerekek életét bemutató felvételeket. Lapozd végig, és idézd fel általa saját gyerekkorod!

Segítünk megtalálni a legjobbat!
A Vitaminkalkulátorunk 9 egyszerű kérdéssel több mint negyven vitaminunk közül ajánl két olyan terméket, amik céljaidnak leginkább megfelelnek. Figyelembe vesszük a fizikai aktivitást, étkezési szokásokat és érzékenységeket, hogy a legjobb döntést hozhasd. Tudjuk, hogy könnyű elveszni a részletek közt, de mi itt vagyunk, hogy segítsünk!

Promóció
Borító-és ajánlóképek: Fortepan
OLVASD EL EZT IS!

- gyerekkor
- gyerekkori fotó