A fotósok előtt sírta el magát a hercegné! Ezért tört el nála a mécses

A fotósok kereszttüzében sírta el magát Edward herceg felesége, Zsófia egy eseményen.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

A fotósok kereszttüzében sírta el magát Zsófia wessexi grófnő, Edward herceg felesége.

A grófnő ugyanis azt a kórházat látogatta meg, ahol gyermekeit világra hozta. A grófnő egy újszülött osztályt nyitott meg, amitől annyira meghatódott, hogy könnyezni kezdett.

2001. decemberben Zsófiát hirtelen rosszulléte miatt kórházba szállították és méhen kívüli terhességet diagnosztizáltak nála. Két évvel később, 2003. november 8-án született meg első gyermekük, Lady Louise Windsor.

A szülés császármetszéssel hajtották végre, mert a méhlepény egy része levált és mind az anya, mind a magzat élete veszélybe került. 2007. december 17-én született meg második gyermekük, Jakab, aki születése után a Severn vikomtja címet kapta.

Volt mit nézni! A hercegné testhezálló kosztümben csavarta el a fejeket

Nézegess képeket!

Elolvasom

Zsófia hivatalos megszólítása: Ő királyi fensége Eduárd Antal Richárd Lajos hercegné, Wessex grófnéja, Severn vikomtessze, a Királyi Viktória Rend nagykeresztes dámája, a Jeruzsálemi Sz. János rend dámája.

Az illatok terápiás ereje

Már megvásárolható a Femina első könyve: 

A láthatatlan gyógyító

Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában? 

Promóció

Ezt is szeretjük