Helena Bonham Carter és 21 évvel fiatalabb párja - Így turbékoltak a gálán
Nem Helena Bonham Carter az egyetlen, aki egy fiatalabb férfi oldalán találta meg a boldogságot.

- Reese Witherspoon 23 éves lánya kiköpött édesanyja: Ava Phillippe stílusa sikkes és nőies »
- 49 évesek és vonzóbbak, mint valaha: a ’90-es évek két szupermodellje irtó szexi a közös fotókon (18+) »
- A sikkes letisztult szabású ruha sohasem kevés, ilyen nőies tud lenni: 3 inspiráló, gyönyörű fazon hírességektől »

- Végleg törlődhet a Gmail-fiókod összes levele, ha ezt csinálod: több milliárd ember érintett
- Szabó Zsófi überszexi bőrruhában: a Glamour-gála legdögösebb sztárja volt
- Gyerekként a Barátok közt Berényi Danija volt: ennyit változott 24 év alatt Váradi Zsolt
- Villámgyors KRESZ-teszt: megelőzhetsz egy balra kanyarodó gépkocsit, ha ezt a táblát látod?
- Nagy áremelést jelentett be a Vodafone: ezeket az ügyfeleket fogja érinteni
Helena Bonham Carter számára nagy nap volt a tegnapi, ugyanis a Harper's Bazaar Women Of The Year Awardson őt választották meg a 2019-es év brit ikonjának. Az 53 éves színésznő nem egyedül érkezett a gálára, a 21 évvel fiatalabb kedvese, Rye Dag Holmboe is elkísérte. Ez igen ritka pillanatnak számít, mivel nem szoktak nyilvános eseményekre eljárni együtt, eddig csak az utcán kapták le őket a paparazzók.
A népszerű színésznő sokáig élt élettársi kapcsolatban Tim Burton rendezővel, ám 2014-ben szétváltak útjaik. Azóta újból rátalált a szerelem, 2018 októbere óta alkot egy párt fiatalabb párjával, aki íróként keresi a kenyerét. Nemcsak könyvei jelentek meg, hanem rendszeresen publikál különféle magazinokban is, a művészetek és a művészettörténet a szakterülete. A színésznő a Harper's Bazaarnak adott legújabb interjújában Tim Burtonnel való szakításáról és új szerelméről is mesélt.
- Szakítasz, gyászolsz, majd megunod a gyászolást, és végre valahára továbblépsz. Nagyon boldog vagyok most a párommal. Ez egyfajta váratlan csoda most az életemben - nyilatkozta szűkszavúan.
Képes összeállításunkban olyan női sztárokat mutatunk, akik egy fiatalabb férfi oldalán találták meg a boldogságot.

Jól szeretsz? - Út a kötődési sebek gyógyítása felé
A Femina Klub áprilisi vendége Dr. Lukács Liza krízistanácsadó szakpszichológus lesz, akivel Szily Nóra, az estek háziasszonya többek között arról beszélget, hogy képesek vagyunk meghaladni a már korábbról hozott rossz hiedelmeinket, és kiépíteni egy biztonságos kötődési mintát? Illetve vajon az, aki sérül a kapcsolataiban, csak a kapcsolatain keresztül képes meggyógyulni?
Pontos részletek az estről itt olvashatók: femina.hu/feminaklub
Jegyek kizárólag online érhetőek el, korlátozott számban.
Időpont: 2023. április 24. 18 óra
Helyszín: József Attila Színház
Promóció