Katalin hercegné éveket fiatalodott új frizurájával - Tegnap este így jelent meg a múzeumban

Tegnap a Londoni Természettudományi Múzeumban mutatta meg új külsejét.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Top olvasott cikkek
Tegnap a Londoni Természettudományi Múzeumban mutatta meg új külsejét.

Katalin hercegné tegnap a Londoni Természettudományi Múzeumban csatlakozott David Attenborough-hoz, hogy leleplezzék az új kékbálna-csontvázat, ami állandó kiállításra kerül. 

Ilyen csinos volt a megnyitón

Ezúttal nem csillogó estélyit és tiarát viselt, ahogy korábban a spanyol királyi pár fogadásán, de így is magára vonta a figyelmet. Új frizurájával különösen kiragyogott a tömegből, amivel újra huszonévesnek nézett ki, annak ellenére, hogy már inkább a negyedik ikszhez közelít, és két gyerek anyukája. Nézd meg, milyen jól áll neki az új fazon!

Az illatok terápiás ereje

Már megvásárolható a Femina első könyve: 

A láthatatlan gyógyító

Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában? 

Promóció

Ezt is szeretjük