Az öreg kutya már nem is kutya? Megható, amit ez a nő tett az ebmatuzsálemekért
Egyszerre szívmelengető és könnyfakasztó, hogy valaki ennyire szívén viseli a hontalan állatok sorsát.

Jártál már valaha állatmenhelyen? Esetleg beszéltél már menhelyi önkéntesekkel? Ha bármelyik kérdésre igen a válasz, akkor bizonyára tudod, hogy sajnos az ide kerülő árvák korántsem indulnak egyforma esélyekkel gazdikeresésnél.
A legtöbben kölyökkutyát keresnek, aki még tanítható, úgymond a saját képükre formálható, és nincs olyan előélete, ami a későbbiekben problémát jelenthetne. Szó se róla, teljesen érthető ez a szempont, de vajon fair dolog semmibe venni valakit pusztán azért, mert eljártak felette az évek? Egy idős asszony szerint semmi esetre sem.
Idősek otthona kutyáknak
Sher Polvinale és férje elkötelezett állatvédőként hosszú ideje önkénteskednek, minek során megmentik az elárvult, elhanyagolt, sokszor bántalmazott ebeket. A házaspár küldetésének tekintette, hogy szerető otthont találjon védenceinek, ám a szomorú jelenség, miszerint az idős kutyákért nem állnak sorba, gyorsan nyilvánvalóvá vált számukra. Ezért támadt egy remek ötletük.
DOGZ Fesztivál 2025
Ingyenes családi- és kutyás fesztivállal várunk május 1-jén, a Városligeti Nagyréten!
Kattinson a részletekért.
- érdekességek a világból
- megható
- történet
- idős
- idősek otthona
- kutyabarát
- kutya
- képek
- idős kutya
- Lélek&Test