Ő A mi kis falunk bombázója: Ripli Zsuzsi playmate-ként kezdte, de ma már nem vetkőzne

Ripli Zsuzsi arról beszélt, milyen hatással volt színészi karrierjére nyuszilánymúltja.

Ripli Zsuzsi playmate-ként kezdte
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Ripli Zsuzsit leginkább A mi kis falunk bombázójaként ismeri a közönség. Azt kevesen tudják, hogy a magyar modell és színésznő playmate-ként kezdte karrierjét. 

Arról, hogy ez mekkora és milyen hatást gyakorolt későbbi munkáira, Lakatos Levente podcastjében mesélt. 

Ripli Zsuzsi playmate volt

Ripli Zsuzsi a színészet előtt playmate-ként kereste kenyerét. Bár a nyuszilány mivolta már a múlté, mai napig sokszor azt érzi, hogy a szakma és az emberek korábbi munkái alapján ítélik meg.

A mi kis falunk sztárja a beszélgetésben azt is elárulta, az emberek azt gondolják, hogy ha valaki egyszer levetkőzik, akkor annak nincsenek értékei, nem ért semmihez, és nem képvisel semmit.

- Van rajtam egy bélyeg, de ez nem csak a playmate-ségnek tudható be, mert ha valaki modellből szeretne színésznő lenni, soha az életben nem fogják komolyan venni - mesélte a Levente Klubja című YouTube-műsorban Ripli Zsuzsi, aki ha újrakezdhetné, ma már sok mindent másképp csinált volna. 

- Ha visszaforgathatnám az időt, biztos, hogy nem jelentkeznék a playmate-versenyre, ez nem kérdés, de az akkori fejemmel kis naiv voltam, és nem fogtam fel, hogy ez mivel jár a jövőmre nézve.

Ripli Zsuzsi munkája

Öt esztendővel ezelőtt, 2017 februárjában startolt el az RTL Klubon A mi kis falunk. Akkor maguk a készítők sem gondolták, hogy Pajkaszeg lakói ennyire belopják magukat a nézők szívébe.

A mi kis falunk bombázójaként lett ismert: Ripli Zsuzsi most civil szakmát is űz

Ripli Zsuzsi legkedvesebb hobbiját, a testmozgást választotta második hivatásának, de más foglalkozást is kitanult.

Elolvasom

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a nemi egyenlőtlenség és a toxikus maszkulinitás jelenségéről beszélgettünk. Mi a különbség a férfiség és a férfiasság között? Mi számít toxikus maszkulinitásnak, miért alakult ki, és vajon köze van-e a Metoo mozgalomhoz? Miért van annyira kevés női vezető, és miért csak férfias személyiségű nők kerülnek vezetői pozícióba? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Szél Dávid pszichológus, Leszkovszki Máté újságíró, és Pintér Ada.

Promóció

Cover-kép: RTL/A Konyhafőnök

Ezt is szeretjük