A Szomszédok csinos fodrásza volt - Most így néz ki az 58 éves Pregitzer Fruzsina

Pregitzer Fruzsina a Magyarország, szeretlek! című vetélkedőben szerepelt tegnap.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Pregitzer Fruzsina, a Szomszédok című teleregény egyik népszerű szereplője vasárnap este ismét a köztévé nézőit szórakoztatta: az 58 éves színésznő Szabolcs-Szatmár-Bereg megye csapatát erősítette, a veszprémiek ellen játszottak. 

Nem véletlenül, hisz a művésznő 1990 óta a nyíregyházi Móricz Zsigmond Színház tagja.

Pregitzer Fruzsina 1993-tól 1999-ig, a sorozat végéig szerepelt a Szomszédokban. Ő alakította a nagyszájú Fruzsit, a Gábor-Juli Stúdió fodrászát. 

- Életemnek egy nagyon csodálatos időszaka volt ez a hat év, a zárásig szerepeltem a sorozatban. Horváth Ádám fantasztikus légkört teremtett, és csodálatos kollégákkal dolgozhattam együtt. Nem tudom, hogy ma még dolgoznak-e színészek ilyen körülmények között, amikor így megteremtik körülöttük a nyugalmat, a felkészülési lehetőséget. Nagy ajándék volt, mert onnantól, hogy szerepeltem a Szomszédokban, természetes volt, hogy a hentes, a rendőr másképp köszön és szólít meg - mesélte a Feminának

Ő volt Fruzsi, a fodrász a Szomszédokban - Felismered az 58 éves színésznőt?

Nézegess képeket!

Elolvasom

Az illatok terápiás ereje

Már megvásárolható a Femina első könyve: 

A láthatatlan gyógyító

Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában? 

Promóció

Ezt is szeretjük