Ma 50 éves Náray Erika - Scully ügynök magyar hangja így néz ki most
Náray Erika elárulta kortalan szépségének titkát is.
Ma ünnepli ötvenedik születésnapját Náray Erika, akit a szélesebb közönség Scully ügynök magyar hangjaként zárt a szívébe. A jellegzetes hangjáról ismert színésznőt a FEM3 Caféban tortával köszöntötték ma reggel a műsorvezetők, a beszélgetés során pedig az is kiderült, hogy mit gondol a kerek évfordulóról és az idő múlásáról.
- Nyilván az ember valamiféle számvetést csinál ilyen kerek évforduló idején. Azzal semmi bajom, ha itt vagy ott majd egy picit ráncosodom, az viszont már sokkal inkább érdekel, hogy az ember tudja, hogy ez már a B-oldal, és, hogy mennyi idő van abból, hogy még láthatom a gyerekemet, az unokáimat, akik remélem, hogy lesznek, és hogy egészséges legyek, és hogy jó sokáig guruljon még ez a történet - kezdte vallomását.

Várkonyi Andrea ezek után rögtön szóvá is tette, hogy egyáltalán nem látszik rajta, hogy ötvenéves lett, amire elárulta kortalan szépségének titkát.
- Genetika is van ebben, hogy nem vagyok az a ráncos típus, és amikor szegény lány voltam, aki a cipője mellett járt, két dologra akkor is költöttem. Az egyik a jó minőségű cipő, hogy ne menjen tönkre a lábam, a másik pedig az irgalmatlan drága krémek. Ilyen szempontból nőcis vagyok - árulta el Náray Erika, aki a színészet mellett énekesnőként is bizonyította már tehetségét.
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció
OLVASD EL EZT IS!
- sztár
- xantus barbara















