Kerényi Miklós Máté 30 év után otthagyja az Operettszínházat: váratlan távozásáról ezt mondta
Kerényi Miklós Máté a közösségi oldalain hosszú poszttal tudatta, a következő évadban már nem kíván az Operettszínházban dolgozni.
Kerényi Miklós Máté váratlan bejelentést közölt a követőivel a közösségi oldalain: arról tudatott mindenkit, a következő évadban már nem áll a Budapesti Operettszínház színpadára.
A Junior Prima díjas színész harminc éve van a teátrumnál, már az egyetemi éveit is itt dolgozta le. 2005-ben végzett a Színház- és Filmművészeti Egyetem musical szakján, az Operett Akadémia tagjaként képezte magát, ezután csatlakozott az Operettszínház társulatához.
Kerényi Miklós Máté távozik az Operettszínházból
Most viszont úgy döntött, a 2023/2024-es színházi évad lesz az utolsó a számára az intézményben. A döntése pontos indokát nem nevezte meg, ám azt leszögezte, egy ilyen horderejű döntés hátterében nem csak jó dolgok állnak.
A teljes posztot ide kattintva olvashatod el.
Azt is leírta a bejegyzésben, hosszú hetek, hónapok tipródása, őrlődése előzte meg, hogy meghozza a döntést. Leszögezte, a színház lett számára a második otthon, a társulatra pedig családtagokként tekint.
Arról mi is beszámoltunk, hogy a teátrum társulatában nem ez lesz az egyetlen változás. Sándor Péter színészt sem láthatják márciustól a nézők, miután a színház hivatalos közleményben jelentette be, viselkedése miatt nem kívánnak tovább együtt dolgozni vele - ide kattintva olvashatod el a cikkünket róla.
Bereczki Zoltán kitálalt az Operettszínházról: 18 év után ezért hagyta ott
Bereczki Zoltán elárulta, hogy számos musicalszerepe után miért távozott a Budapesti Operettszínházból.
Elolvasom
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció
Cover-fotó: TV2/Mokka

















