Távozik a magyar sorozat egyik főszereplője - 7 év után búcsúzik a nézőktől

Kedvek Richárd hét év után búcsúzik a Jóban Rosszban nézőitől.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Ma látható utoljára a képernyőn a Bezerédi doktort alakító Kedvek Richárd, a Jóban Rosszban egyik meghatározó szereplője. A sármos pszichológus 2011 nyarán csatlakozott a szereplőgárdához, és hamar belopta magát a Csillagvirág Klinika női dolgozóinak szívébe. Az évek során karaktere egyre nagyobb hangsúlyt kapott a történetben, és a csillagkúti csapat alapemberévé vált, ám most saját kérésére távozik a sorozatból.

- Az első perctől imádtam a forgatás hangulatát, azt a profizmust, ahogy napról napra felvesszük a jeleneteket. Kiváló stáb dolgozik a sorozaton, akik közül sokakkal baráti kapcsolatom alakult ki az évek alatt - mondta a 41 éves színész. 

Az egyik legkeményebb forgatási napról azt mesélte, hogy esküvőjelenetet vettek fel 2016-ban késő délutántól másnap hajnalig, és szinte az összes szereplő részt vett rajta, kicsit olyan volt, mint egy stábparti.

Bezerédi doktor a történet szerint egy félreértés miatt elbúcsúzhat az állásától, a Csillagvirág Klinika társigazgatója, Faragó Alex - Kiss Ernő Zsolt - kirúgja a kórházból.

A sorozat stábjában szinte már hagyomány, hogy a távozó karaktereket egy Csillagkút díszpolgára emléktáblával búcsúztatják, Kedvek Richárdot is megajándékozta a csapat. 

Képes összeállításunkban megnézheted, 2017-ben kik voltak azok a szereplők, akik elköszöntek a nézőktől a Barátok közt és a Jóban Rosszban című sorozatokban. 

Váratlanul szállt ki a Barátok közt főszereplő színésznője - 2017-ben többen távoztak

Nézegess képeket!

Elolvasom

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a nemi egyenlőtlenség és a toxikus maszkulinitás jelenségéről beszélgettünk. Mi a különbség a férfiség és a férfiasság között? Mi számít toxikus maszkulinitásnak, miért alakult ki, és vajon köze van-e a Metoo mozgalomhoz? Miért van annyira kevés női vezető, és miért csak férfias személyiségű nők kerülnek vezetői pozícióba? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Szél Dávid pszichológus, Leszkovszki Máté újságíró, és Pintér Ada.

Promóció

Ezt is szeretjük