Az 57 éves Hegyi Barbara smink nélkül: ennyire más az arca, ha nincs kifestve

Hegyi Barbara úgy állt a kamerák elé, hogy még csak alapozó sem fedte az arcát.

Hegyi Barbara smink nélkül
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Hegyi Barbara 1979 óta tartó pályafutása során számtalan karakter bőrébe bújt színházban, filmen és a televízióban egyaránt. Természetesen minden figura más megjelenést, más sminket igényel. 

Többször láthattuk már dívára kifestve a különböző darabokban, valamint a címlapfotókon is élénk rúzzsal vagy valamilyen nőies, de nem hivalkodó szemfestéssel szokott szerepelni.

Hegyi Barbara smink nélkül

Bár a nagyközönség fejében a fent leírtak szerint él, ha a civil életben fut vele össze valaki, szinte biztos, hogy természetes arccal fogja látni. Épp ezért nem okozott neki gondot, hogy smink nélkül üljön be a Liluland beszélgetésére sem. 

hegyi
Fotó: Instagram/Hegyi Barbara, YouTube/Liluland

Az 57 éves színésznő elárulta, szeret jól kinézni, és nem bánja, ha olykor-olykor kisminkelik egy fotózásra, forgatásra. 

- Nagyon komfortosan érzem magam festék nélkül. Sosem festem magam, ahhoz nagyon pocsékul kell kinézzek, hogy magamra tegyek valamit - jegyzete meg viccelődve.

Hozzátette, sosem tartozott a szenvedélyei közé a sminkelés. Persze, buliból előfordult, hogy magára kent egy kék színű rúzst. Ezenkívül nem volt olyan iskolásként sem, hogy lázadásból feltűnőre pingálta volna az arcát - nem is lehetett, hiszen akkor még a tanárok az alapozó használatát is tiltották nekik.

Tudd meg, mit mondtak a kommentelők Hegyi Barbara frizurájáról!

Hegyi Barbarát az utóbbi években hosszú hajjal láthattuk, azért is furcsa kissé a rövidre vágott hajjal. 

Hegyi Barbara ilyen rövidre vágatta hosszú haját: felemás sikert aratott vele

Hegyi Barbarát az elmúlt években hosszú hajjal szoktuk meg, de a közelmúltban új frizurára váltott.

Elolvasom

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a nemi egyenlőtlenség és a toxikus maszkulinitás jelenségéről beszélgettünk. Mi a különbség a férfiség és a férfiasság között? Mi számít toxikus maszkulinitásnak, miért alakult ki, és vajon köze van-e a Metoo mozgalomhoz? Miért van annyira kevés női vezető, és miért csak férfias személyiségű nők kerülnek vezetői pozícióba? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Szél Dávid pszichológus, Leszkovszki Máté újságíró, és Pintér Ada.

Promóció

Cover-fotó: Instagram/Hegyi Barbara

Ezt is szeretjük