Az első babafotó Gulácsi Péter második gyerekéről: cuki családi képet posztolt a focista

A magyar labdarúgó-válogatott és az RB Leipzig kapusa, Gulácsi Péter másodszor is apa lett.

Gulácsi Péter második gyermeke megszületett
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Megszületett Gulácsi Péter második gyermeke. A gólyahírt a magyar labdarúgó-válogatott és az RB Leipzig kapusa osztotta meg közösségi oldalán. 

A 31 éves sportoló egy cuki családi fotót posztolt még a kórházból, amin feleségével és két gyermekükkel látható. 

Gulácsi Péter második gyermeke megszületett

Gulácsi Péter és felesége sokat küzdöttek azért, hogy négytagú családdá válhassanak. A focista 2010 óta alkot egy párt a gyönyörű Vígh Diánával. 2016 májusában házasodtak össze, első gyermekük, Gulácsi Dominik Zoltán 2019 júniusában született. Az édesanya pár hónappal később egy posztjában elárulta, hogy két vetélésen hozta világra kisfiát. 

A házaspár idén április közepén tudatta, hogy második gyermeküket várják. A kismama a 2021-es foci-Eb-n babapocakosan, kisfiával szurkolt a Puskás Arénában a magyar válogatottnak. Másodszorra is kisfiúnak adott életet, aki a Vince nevet kapta, és 2021. augusztus 22-én látta meg a napvilágot. 

Gulácsi Péter egy családi fotóval jelentette be a csöppség születését: azon felesége még kórházi köpenyt visel, a kétéves Domi pedig óvatosan a kékbe öltöztetett kisöccsét simogatja. A fotót két óra alatt máris több mint 12 ezren lájkolták, és záporoznak a gratulációk és a jókívánságok is - köztük Dzsudzsák Balázsé és Shane Tusupé is. 

Gulácsi Péter felesége

Vígh Diána 14 évesen kezdett el modellkedni, 2013-ban bejutott a TV2 A Királynő című szépségkirálynő-választásának döntőjébe. A verseny idején már elvégezte angol nyelven a Közgáz nemzetközi gazdálkodás szakát, pár évvel később esküvőszervező vállalkozást indított. A focistával 2016 májusában tartották esküvőjüket a Balaton északi partján. 

Ő Gulácsi Péter párja már 11 éve: a gyönyörű focistafeleség második gyermekükkel várandós

Nézegess képeket!

Elolvasom

A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?

A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat. 

Biztosítsd be a helyed most!

Promóció

Cover-fotó: MTI/Illyés Tibor

Ezt is szeretjük