Cicciolina kártérítést követel az RTL-től: ezért érzi, hogy hülyét csináltak belőle
Cicciolina szerint lejáratta őt az RTL, ezért pert fontolgat és kártérítést követel.
Staller Ilona, művésznevén Cicciolina, az egykori világhírű felnőttfilmes sztár teljesen kiborult azon, ahogyan az RTL új sorozatában ábrázolták őt. A híresség úgy érzi, szándékosan nevetségessé tették és gúnyt űztek belőle, ezért komoly kártérítést követel a csatornától.
Cicciolina kártérítést követel az RTL-től
A felháborodás hátterében az RTL legújabb, Birodalom című minisorozata áll, amely a jól ismert magyar felnőttfilmes rendező, Kovács Kovi István életét dolgozza fel.

Cicciolina római otthonában kezdte el nézni a szériát, hiszen ő maga a műfaj egykori koronázatlan királynője, de arra egyáltalán nem számított, hogy az egyik jelenetben a saját karakterével találja szembe magát a képernyőn, méghozzá egy kifejezetten sértő és degradáló formában.
Az egykori felnőttfilmesnek nemcsak a megalázó hangvétellel van komoly problémája, hanem azzal is, hogy a csatornától nem keresték fel őt. Úgy véli, az lett volna a minimum, ha tájékoztatják a szándékaikról és a hozzájárulását kérik. A Borsnak nyilatkozva dühösen ecsetelte a helyzetet:
- Úgy döntöttem, hogy az RTL ellen fogok menni! Arról van szó, hogy betettek engem egy jelenetbe a Koviról készült minisorozatba és úgy állítottak be, mintha hülye lennék. Nagyon ironikusan ábrázolták a karakteremet és ez nekem egyáltalán nem tetszik.
Staller Ilona szerint a képernyőn látható bugyuta karakternek semmi köze sincs ahhoz a nőhöz, aki ő valójában.
- Ha láttam volna előre, hogy egy félőrült, buta bábként kívánnak ábrázolni, biztosan nem járulok hozzá. Mert amit abban a jelenetben láttam, az köszönő viszonyban sincs azzal a nővel, aki én voltam, vagyok és leszek. Kérdem én, ha ilyen bugyuta lettem volna, vajon bejuthattam volna az olasz parlamentbe? Aligha…
Mivel úgy érzi, hogy az engedélye nélkül csináltak belőle bohócot a nézők előtt, esze ágában sincs annyiban hagyni a dolgot. Bár a jogi hercehurca helyett első körben a békésebb utat választaná, az anyagi jóvátételből nem enged. Az ügyvédje útján már hivatalos lépéseket is tett, hogy leülhessen a csatorna döntéshozóival:
- Most azon vagyok, hogy felvegyem a kapcsolatot az RTL vezetőségével és valamiféle alkut kössünk, mert nincs kedvem hosszú pereskedéshez. Persze ha erre kényszerülök, akkor elindítom a jogi eljárást. Az ügyvédem már írt is nekik, de egyelőre még nem kaptam választ. A fő célom az, hogy peren kívül megegyezzünk, de ha nem... Kár ért, szóval kártérítést követelek.
A híresség hozzátette, hogy bár a pontos összeg még nincs a fejében, abszolút nyitott a tárgyalásokra, de ha az RTL elzárkózik a megegyezéstől, készen áll bíróság elé vinni a sérelmét.
Miller Dávidot szex közben vették a kamerák: a pikáns felvételt te is megnézheted
Miller Dávid Vad Kati, azaz Michelle Wild párját, Petit alakítja A Birodalom című sorozatban, szexjelenete is volt.
ElolvasomCover-fotó: Profimedia
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció














