Berki Mazsi dögös fürdőruhában fotózkodott: megvillantotta hosszú lábait
Berki Mazsi pazar darabokat húzott magára az olasz nyaralás alatt.
Berki Mazsiék úgy döntöttek, hogy a határon túl pihenik ki az elmúlt időszak fáradalmait. Az Adriai-tenger északi partvidékén található Jesolót választották úti célnak. Berki Krisztián feleségének követői nagyon szerencsések, ugyanis a posztjainak és Instagram-sztorijainak hála ők is kapnak egy szeletet az olasz városból.
Nem csak a tájban gyönyörködhetnek, kedvencük azt is megmutatja, milyen dögös fürdőruhákban sütkérezik a vízparton. Csodás darabokat vonultat fel a csajos, színes egyberészestől a falatnyi bikiniig.
Berki Mazsi dögös fürdőruhája
Rajongóinak szeme szexi fekete szerelésén akadt meg leginkább, amelyhez magas sarkú szandált húzott. A szett jól kiemelte a sztár formás lábait, és szembement a megszokottal, miszerint a strandra nem illik a tűsarok.
„Ki mondta, hogy a fürdőruhához nem megy a magassarkú?! Szerelem csak annyit mondott: Kicsim, ez nagyon extra” – írta a posztjában.
Képes összeállításunkban mutatjuk, milyen darabokban pózolt Berki Mazsi a nyaraláson.
A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?
A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat.
Promóció
OLVASD EL EZT IS!

















