Bencze Ilona 75 évesen sugárzóan szép: a színésznő évtizedeket is letagadhatna

Bencze Ilona ma is irigylésre méltóan szép, így fest a 75 éves színésznő.

Bencze Ilona 75 évesen
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Bencze Ilona 1972-ben szerezte meg diplomáját a Színház- és Filmművészeti Főiskolán, ezt követően mintegy két évtizedig a Madách Színházban játszott.

A kilencvenes évek elején szabadúszóként kezdett el dolgozni. Olyan színházakban szerepelt, mint az Örkény István Színház, a Soproni Petőfi Színház, a Játékszín, vagy éppen a Jászai Mari Színház. Színházi szerepei mellett a külseje is irigylésre méltó. 

Bencze Ilona 75 évesen

Bencze Ilona nemcsak gyönyörű, friss képeit elnézve két évtizedet is letagadhatna, kevesen mondanák meg róla, hogy nagymama - pedig állítása szerint épp a kisunokája tartja fiatalon. 

Aktívan színészkedik, és igyekszik a családi életére is időt szánni. A Maros Gáborral való házasságából született lányával, Gabriellával nagyon jó kapcsolatot ápol.

- Sajnos előfordul, hogy szülő és gyerek haragszanak egymásra, évek óta nem beszélnek, de ez nekem elképzelhetetlen, ez nálunk soha nem fordulhatna elő. Mi Gabi lányommal össze vagyunk nőve, és imádjuk egymást.

Unokája, a hétéves Alex tartja fiatalon, aki a színésznő szeme fénye. Bár nem találkoznak sokszor, de mindig igyekeznek jól kihasználni az együtt töltött időt.

- Nehezen viselem, hogy nem lehetünk együtt, de tudom, ez az élet rendje. Gabi a párjával és gyermekével Görögországban él, az unokám, Alex már hétéves. 

Nézd meg, hogyan fest Pásztor Erzsi lánya, Henriette!

Pásztor Erzsi lánya csinos nő, aki mindig elkényezteti szeretett édesanyját.

Pásztor Erzsi ritkán látott lányával: Heni tiszta anyja

Pásztor Erzsi lánya csinos nő, aki mindig elkényezteti szeretett édesanyját.

Elolvasom

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a nemi egyenlőtlenség és a toxikus maszkulinitás jelenségéről beszélgettünk. Mi a különbség a férfiség és a férfiasság között? Mi számít toxikus maszkulinitásnak, miért alakult ki, és vajon köze van-e a Metoo mozgalomhoz? Miért van annyira kevés női vezető, és miért csak férfias személyiségű nők kerülnek vezetői pozícióba? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Szél Dávid pszichológus, Leszkovszki Máté újságíró, és Pintér Ada.

Promóció

Cover-kép: MTI/Komka Péter

Ezt is szeretjük