Íme, a hivatalos győztes: a legbarátságosabb magyar szálloda 2011-ben
Az utazók kiválasztották 2011 legbarátságosabb szállodáit: ismerd meg az első helyezettet!
Több mint 94 ezer szavazat alapján kiválasztották 2011 legbarátságosabb szállodáit - adta hírül az MTI -, közöttük pedig az év nyertesét.


A nyertest nyugodt szívvel választhatja bárki, aki nem kizárólag a luxust, sokkal inkább a kedvességet és a kellemes hangulatot keresi a pihenés ideje alatt.
Maguk az utazók választották ki a győzteseket
Az eredményt két kategóriában hirdették ki, így valójában nem is egy, hanem két győztesről beszélhetünk.
Az 50 vendégszobánál kisebb szállodák közül a Kék Duna Wellness Hotel, a nagyobbaknál a négycsillagos MenDan Thermal Hotel & Aqualand győzött - közölte Balla-Seethaler Tamás marketingigazgató, a verseny egyik szervezője március 22-i közleményében.
Az igazgató az MTI-nek elmondta, hogy több magánszemély kezdeményezte a versenyt, melyet az idén második alkalommal szerveztek meg.
A szállodákra január 10-től március 20-ig, összesen négy honlapon lehetett szavazni. A közlemény szerint a Kék Duna Wellness Hotel 10 375, a MenDan Thermal Hotel & Aqualand pedig 11 420 szavazatot kapott.
A további helyezettek
Az 50 szobánál kisebb szállodák közül a négycsillagos Hétkúti Wellness Hotel lett a második 10 040 szavazattal, a bronzérmet pedig a Polgár Pince Panzió vitte el 6792 utazó döntése alapján.
A nagy szállodák versenyében 7085 vokssal második helyen végzett a négycsillagos Hotel Karos Spa superior, a harmadik helyezett pedig a Hotel Eger superior&Park lett 4568 szavazattal.
A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?
A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat.
Promóció
A versennyel az idén is az volt a szervezők célja, hogy erősítsék a hazai turizmust, javítsák a szállodaipar és a vendéglátás megítélését. Az elismeréseket a szállodák ünnepélyes díjátadó keretében vehetik át 2012. április 2-án, Budapesten.
A győztesekkel kapcsolatban pedig senkinek nem lehet kétsége a hitelességét illetően, hiszen azokat nem szakmai szervezetek, hanem maguk az utazók választották ki, saját tapasztalataik alapján.
Képek: kedvesek.kepeslap.com.
Neked melyik a kedvenc magyar szállodád, szálláshelyed?
OLVASD EL EZT IS!
- falu
- falusi turizmus
Az ország legpajkosabb helye: a tüzes nőkről és férfiakról híres
- falu
- falusi turizmus














