Egymilliárd forintért árulják a házat, amit az egyik leghíresebb horrorfilmből ismer a világ
Eladó a Rémálom az Elm utcában című horrorban híressé vált ház.

- Így mutat ugyanaz a bőrhatású nadrág különböző stílusú szettekben: elképesztő, mennyi lehetőség rejlik benne »
- 4 nőies stílusvariáció a hullámos frizurára, ami most nagyon divatos: így készítheted el a csodás loknikat »
- Palvin Barbival az élen ők azok, akik sokak öltözködését inspirálják: 8 gyönyörű nő, aki fiatalon lett népszerű stílusikon »

- Végleg törlődhet a Gmail-fiókod összes levele, ha ezt csinálod: több milliárd ember érintett
- Melyik magyar város látnivalója Gázi Kászim pasa dzsámija? 8 kérdés az ország neves helyeiről
- 3 európai ország, ahova kevés magyar utazik, pedig érdemes lenne: igazi gyöngyszemek
- Jelentős szigorítás várhat az autósokra: sokan elveszíthetik miatta a jogosítványukat
- Fontos változás jön a magyarországi utakon: komoly büntetést kaphat, aki nem tud róla
Eladó a ház, amelyben Wes Craven Rémálom az Elm utcában című horrorfilmjében Freddy Krueger riogatta a közönséget.
A deadline.com beszámolója szerint 3,25 millió dollárért, átszámolva egymilliárd forintért árulják a Los Angelesben álló, három hálószobás, négy fürdőszobás, kétszintes, holland gyarmati stílusú, fehér színű házat. Az épület a filmben az ohiói helyszínként szerepelt.
A kétszintes főépületben diófából készült a padló, nyitott konyha, tágas lakosztály és mosókonyha is van benne, emellett az otthonról végzett munkához is több lehetőséget kínál. Az ingatlanhoz különálló vendégház tartozik fedett terasszal, konyhával és fürdőszobával.
Az 1984-ben bemutatott Rémálom az Elm utcában című horrorhoz, amelyben Johnny Depp először szerepelt a filmvásznon, hat folytatás készült.
Kiemelt kép: Douglas Elliman
A pár élete megváltozott, amikor rájöttek, miért találják ismerősnek a Csernobil sorozat helyszínét
Mivel a lakásuk olyan helyszínen van, ami a sorozatban is szerepelt, később rengeteg turista csodájára járt a korhű berendezésnek.
OLVASD EL EZT IS!