Országos leállás jön az egyik legnagyobb magyar banknál: rengeteg szolgáltatás nem lesz elérhető
Erről minden ügyfélnek tudnia kell!
Az OTP előre be szokta jelenteni a digitális fejlesztésekhez kapcsolódó leállásait. Ez alapján július harmadik hetében egy újabb kisebb leállás várható náluk.
OTP leállás július 14-én
Az OTP a hivatalos oldalán számolt be róla, hogy fejlesztési okokból 2025. július 14-én 0 órától hajnali 3:40-ig a következő szolgáltatások nem, vagy csak részlegesen lesznek elérhetőek:
- internet- és mobilbank,
- OTPdirekt,
- online termékigénylés (folyószámla, személyi kölcsön, áruhitel, értékpapírszámla),
- a lakossági hiteligénylésekhez (ingatlan- és jelzáloghitel, személyi kölcsön, babaváró kölcsön, áruhitel, hitelkártya, folyószámlahitel) kapcsolódó szolgáltatások
- eBIZ szolgáltatás,
- Electra alkalmazás,
- SmartBróker alkalmazás,
- Vámpénztári rendszer, valamint
- az OTP Bank által kibocsátott bankkártyákkal kezdeményezett online fizetések jóváhagyása,
- az OTP Bank kártyás fizetési rendszere, ami miatt a fizetési terminálokon és az online felületeken nem lehet tranzakciót végezni, illetve az OTP logós kártyákkal nem lehet fizetni és készpénzt felvenni.
Ha a bank valamelyik ügyfele tehát ezen a hétfői napon, a megjelölt időpontban szeretné használni a listán szereplő szolgáltatások bármelyikét, érdemes azt máskorra halasztania.
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció
Hiába jött meg a nyugdíj, sokaknak vissza kell utalni: ráfázik, aki nem teszi
Vannak bizonyos esetek, amikor nem annyi összeget kapunk, amennyi megillet.
ElolvasomBorítókép: Getty Images Hungary














