A magyar énekesnőt beteg gyereke miatt nem engedték fel a repülőre: így vágott vissza a légiutaskísérőnek

Pásztor Anna kislánya egy közel 1 napos utazáson lett rosszul, alig engedték fel őket a repülőre.

Pásztor Annáékat beteg kislánya miatt nem engedték fel a repülőre
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Pásztor Anna két gyönyörű gyermek édesanyja: kislánya, Zoé 10 éves, míg fia, Benjamin már a 13. életévét is betöltötte. Az énekesnő felidézte, hogy egy rendkívül hosszú nyaralás alkalmával milyen atrocitás érte a gyermeke miatt, ami az egész útjukat megpecsételte.

Pásztor Annáékat beteg kislánya miatt nem engedték fel a repülőre

A népszerű énekesnő imádja a gyerekeit, rengeteg időt töltenek együtt, és mindent megad nekik, amit csak tud. Anyaként azonban ő is többször került már hajmeresztő szituációkba.

 Egy podcast-ben egy olyan sokkoló emléket idézett fel, amin ma már jót nevet, de ott és akkor igazi rémálomként élte meg. – írta meg a Bors.

Repülővel utazni egy pici babával, vagy kisgyerekkel sosem egyszerű feladat, hát még akkor, ha az ember szó szerint a világ másik felére, Ausztráliába indul. Pásztor Anna is pontosan tudta ezt, hiszen családjával egy közel huszonnégy órás útra vállalkoztak, amikor kislánya, Zoé még egészen pici volt.

Az út azonban finoman szólva sem alakult zökkenőmentesen. A kislány nagyon rosszul viselte a repüléssel járó nyomást, a megpróbáltatásokat és a folyamatos utazást, ami fizikailag is rettenetesen megviselte. Anna napok óta egyetlen percet sem tudott aludni a kimerültségtől, ráadásul a helyzetet tovább rontotta, hogy a baba az út során többször is lehányta az édesanyját.

Mire a fárasztó utazás közepén eljutottak a második járathoz, ahol át kellett szállniuk, az énekesnő már a fizikai és lelki tűrőképessége határán járt. Ekkor jött a feketeleves: egy légiutas-kísérő belekötött a nyúzott édesanyába.

A kapunál a stewardess azzal állította meg őket, hogy a gyerek láthatóan nagyon beteg, így a szabályok miatt nem utazhatnak. 

- Amikor átszálltunk a második repülőre, olyan szagom volt, mert Zoéka a nyakamba hányt, többször is, hogy a stewardess nem akart fölengedni. Mondta, hogy a beteg gyerekkel nem jöhet föl. Ekkor már nem aludtam napok óta, tele voltam hányva, minden bajom volt – idézte fel az esetet. 

Nem hagyta magát, és egy pillanat alatt rendre utasította a légiutas-kísérőt. Olyan határozottan lépett fel, hogy a személyzet jobbnak látták, ha nem vitatkoznak tovább.

- Ránéztem és azt mondtam, hogy ez a gyerek nem beteg, én fölmegyek most és leülök. Látta rajtam a stewardess, hogy ha nem enged föl, akkor még a botkormányt is átveszem, ha ezen múlik.

Végül az ő akarata érvényesült, sikeresen felszálltak a gépre, és rendben megérkeztek a célállomásra. 

Íme Pásztor Anna ritkán látott fia: a 13 éves Benjinek hosszú, vörös haja van

Pásztor Anna fia, Benji már 13 éves kiskamasz. Édesanyja friss fotót posztolt róla.

Elolvasom

Cover-fotó: Profimedia

Az illatok terápiás ereje

Már megvásárolható a Femina első könyve: 

A láthatatlan gyógyító

Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában? 

Promóció

Ezt is szeretjük