A tojássütést ez az ember másképp értelmezi - Művészeti alkotások reggeliből
Zseniális, amit ez a férfi a tojásokkal művel.
Michele Baldini egy mexikói művész, aki legszívesebben azzal üti el az idejét, hogy tojásból készít művészeti alkotásokat. Meg kell hagyni, nem egy költséges hobbi, de annál érdekesebb.
Az internet népét lenyűgözte a művész kreativitása, hiszen egy egészen hétköznapi dolgot, a tojássütést formálta izgalmas gyakorlattá, és semmi mást nem használ fel hozzá, mint a tojásfehérjét és -sárgáját. Összeszedtünk tőle néhány igazán érdekes darabot, de, ha még többet szeretnél látni, követheted tojásos munkásságát az Instagram-oldalán.
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció
OLVASD EL EZT IS!
- művészet
- borkóstoló
Te megiszod a kávét és a bort, ő egy vászonra keni: hihetetlen a végeredmény
- érdekesség
- művészet















