Hamarosan se eladni, se venni nem lehet állampapírt: ezeken a napokon lesz a leállás

Ha fontos pénzügyet intéznél, érdemes előre felkészülni.

Magyar Államkincstár leállása 2025. októberében
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Az állampapír-forgalmazási szolgáltatáshoz kapcsolódó, online forgalmazási rendszereket érintő, tervezett karbantartási munkálatok miatt nem lesz elérhető a WebKincstár, a MobilKincstár és a TeleKincstár október 10. és október 12. között.

Magyar Államkincstár leállása 2025. októberében

2025. október 10-én (péntek) 15:00 óra és október 12-én (vasárnap) 24:00 óra között azállampapír-forgalmazási szolgáltatáshoz kapcsolódó, online forgalmazási rendszereket érintő, tervezett karbantartási munkálatok miatt nem lesz elérhető a WebKincstá r, a MobilKincstár és a TeleKincstár.

Magyar Államkincstár leállása 2025. októberében 1
Fotó: miniseries / Getty Images Hungary

A karbantartásra tekintettel ezen időszak alatt az online, magyarorszag.hu felületen kezdeményezett ügyintézési kérelmek (számlanyitás, adatmódosítás, online forgalmazási csatorna igénylés) Kincstár általi feldolgozása csak a karbantartási időszakot követően történik meg.

A cikk az ajánló után folytatódik

A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?

A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat. 

Biztosítsd be a helyed most!

Promóció

- Kérjük, hogy a szolgáltatáskiesésben érintett fenti szolgáltatásokat lehetőség szerint szíveskedjen a megjelölt időszakot megelőzően vagy azt követően igénybe venni. Az esetleges kellemetlenségért elnézésüket kérjük, szíves megértésüket köszönjük! Kérdés esetén kérjük, hívja Központi Ügyfélszolgálati Irodánkat a 1811-es telefonszámon - áll a közleményükben

Rossz hír a nyugdíjasoknak! Itt nem lesz majd használható az élelmiszerutalvány

Van három hely, ahol nem válthatók majd be a nyugdíjasok élelmiszerutalványa.

Elolvasom

(Képek forrása: Getty Images Hungary.)

Ezt is szeretjük