Így néznek ki az ételes emojik a valóságban - Elképesztő a hasonlóság

Egy fiatal fiú újraalkotta a népszerű hangulatjeleket, az eredmény pedig lenyűgöző.

Étel emojik a valóságban
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Lássuk be, a mindennapi, családdal és barátokkal történő kommunikációt nagyban megkönnyíti a hangulatjelek használata, hiszen így sokkal egyszerűbb megjeleníteni, körülírni az érzelmeket vagy a szituációkat.

Az emojikat nemcsak a Z generáció használja előszeretettel, hanem az idősebb korosztályok is, így talán kevés olyan ember van, aki ne látott volna már ezek közül legalább néhányat. Az arcos hangulatjelek mellett az ételeket ábrázolók is nagyon népszerűek, és nem csak a grafikán tűnnek étvágygerjesztőnek.

Ételes emojik a valóságban

A húszéves, Manchesterben élő Ash Babert mindig is érdekelte a cukrászat, ám amikor teljes kijárási tilalmat rendeltek el Nagy-Britanniában, a korábbinál is több ideje lett gyakorolni. A torta emojira figyelt fel először, hiszen úgy érezte, túl fehér és szabályos, épp ezért kíváncsi volt, hogy a valóságban is lehet-e ilyet alkotni. A kezdeti sikert még több hangulatjeldesszert követte, Ash munkájában pedig az a különleges, hogy tűpontosan másolja le az ételeket.

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban az AI, vagyis a mesterséges intelligencia előretöréséről, jövőjéről és esetleges veszélyeiről dilemmázzunk. Valóban elveheti a munkánkat az AI? Kell-e félnünk a mesterséges intelligenciától? Hogyan hasznosítható az oktatásban? Teremthet munkahelyeket? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a választ Szertics Gergely AI szakértő, Kazár Zalán Kristóf, a Femina vezető szerkesztő-újságírója és Pintér Ada műsorvezető.

Promóció

(Képek forrása: ash_baber / Instagram)

Ezt is szeretjük