Egy törékeny hercegnő is húzhat bakancsot: vagány képeken a bizonyíték
A történetüket legtöbben jól ismerik, de vajon hogy festenének a kedvenc mesehősök 2019 divatdiktátoraiként?

Bár a kilencvenes évek rég tovaszálltak, a klasszikus Disney-mesék hercegnői napjainkban sem merültek a feledés homályába, épp ellenkezőleg. Hiszen tehetséges művészek által időről időre újra előkerülnek, méghozzá teljesen új köntösben.
Jessica Kobeissi azonban túllépett a digitális világon, és Photoshop helyett igazi modelleket kért fel, hogy mutassák be, milyenek lennének a királykisasszonyok 21. századi divatdiktátorként.
Ilyen modellek lennének a Disney-hercegnők
Kobeissi a Bored Pandán mesélt a fotózás előkészületeiről:
- Valamennyi ruhát én szereztem be, ami felért egy kihívással, hiszen nehéz volt megtalálni a modelleknek a stílusban tökéletesen passzoló darabokat. Kivéve Jázmin hercegnőét, az őt megformáló Sarah ugyanis stylistként dolgozik, így maga tervezte megjelenését.
A fotózás szervezése valóban embert próbáló feladat volt, mivel a modellek a világ különböző pontjain éltek, így a Mulant alakító Serena például Szöulban. Kobeissi ezenkívül több érdekes kulisszatitkot megosztott a munkálatokról: bár Csingiling nem igazi hercegnő, a művész imádja a karakterét, ezért nem akarta kihagyni. Akárhogy is, a befektetett munka mindenképp megtérült, hiszen a fotók akár egy divatmagazinban is megállnák helyüket.