Nagyon vigyázz, ha ilyen üzenetet kaptál az elmúlt napokban: minden pénzed veszélyben lehet

Óvatos légy, ha ilyesmit tapasztalsz!

Csalók a Belügyminisztérium nevében
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Top olvasott cikkek

Ismeretlen elkövető a Belügyminisztérium (BM) nevében tömegesen kiküldött elektronikus levélben kér árajánlatokat vállalkozásoktól, magánszemélyektől azzal, hogy a címzettek adják meg adóazonosító számukat - közölte a minisztérium kedden az MTI-vel.

Csalók a Belügyminisztérium nevében

Azt írták: az elektronikus levelek feladója látszólag a Belügyminisztérium ügyfélszolgálata, valójában hackerek támadják az állampolgárokat.

"Az ajánlatkérésre ne reagáljon, az e-mail üzenet mellékletét ne töltse le, adóazonosító jelét ne adja meg!" - figyelmeztet a tárca, hozzátéve: a kéretlen levél kárt akkor okoz, ha a mellékletet megnyitják, és a fogadó számítógépen nincs megfelelő vírusvédelem.

A BM fokozott figyelmet kér minden érintettől!

Jelezték továbbá, hogy az Országos Rendőr-főkapitányság bűnüldöző szervei megkezdték az elkövetők felkutatását.

Az illatok terápiás ereje

Már megvásárolható a Femina első könyve: 

A láthatatlan gyógyító

Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában? 

Promóció

Így alakul a benzin ára szerdától: a gázolajról is megszólaltak a szakértők

Ilyen üzemanyagárakra számíthatnak az autósok július 23-tól.

Elolvasom

Borítókép: Getty Images Hungary

Ezt is szeretjük