Szépréthy Rolandot egy TV2-s műsorvezető váltja a Sztárboxban: ő lesz az utódja

Szépréthy Roland helyett egy TV2-s arc lesz a Sztárbox új online riportere.

A Sztárbox online riportere
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Azt már egy ideje tudni lehet, hogy Szépréthy Roland lesz Till Attila helyett Ördög Nóra műsorvezető társa az idei Megasztárban, így egyértelmű volt, hogy a Sztárbox új évadába már nem tér vissza online riporterként.

Az RTL bejelentette, ki lesz az utódja, Pető Brunót láthatjuk majd helyette. Az előadóból lett tévésztárt eddig a TV2 műsoraiból ismerhettük. 

A Sztárbox 2025 online riportere

Versenyzett az Ázsia Expresszben, ő vezette a Zsákbamacskát, tavasszal pedig a Nagy Duettben énekelt.

- Biztos kihívás lesz, mert ezt ilyen formában még nem csináltam. Ez a pozíció, ahol én leszek, ez az online rész, elég kötetlen dolog, itt talán vékonyabban fog az a fekete toll, ami megmondja azt, hogy mit szabad és mit nem. Kicsit itt halványabbak a határok, szerintem ez jól tud majd állni nekem. 

- Nyilván, én is fel fogok készülni rendesen a versenyzőkből, meg a poénokat, odaszúrásokat, vérszívásokat – amik szerintem a sportöltözőkben nagyon gyakran megvannak –, azokat én abszolút tudom hozni. Senki ne vegye magára, ez ilyen sportos hangulatú lesz! - ecsetelte az RTL-nek.

„Szerződés vége, széttép...” – kemény, mit mondott a TV2 programigazgatója Till Attila utódjáról

Till Attila utódjáról, Szépréthy Rolandról a TV2 programigazgatója, Fischer Gábor nyilatkozott.

Elolvasom

Az illatok terápiás ereje

Már megvásárolható a Femina első könyve: 

A láthatatlan gyógyító

Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában? 

Promóció

Cover-fotó: RTL

Ezt is szeretjük