Sárközi Ákost lecserélték A Konyhafőnökben: 8 év után őt is váratlanul érte a döntés
Megkezdődött A Konyhafőnök forgatásának 11. évada, de Sárközi Ákos nélkül.

Lecserélték Sárközi Ákost A Konyhafőnök 11. évadában. A döntés a sztárséfet is meglepte, akit azért láthatunk idén ősszel az RTL-en, ugyanis a szeptember elsején induló Sztárbox új, férfi könnyűsúly súlycsoportjában csap össze az énekes Horváth Tomival.
Sáközi Ákost lecserélték A Konyhafőnökben
A Konyhafőnök 2014-ben indult Fördős Zé műsorvezetésével, a két ítész Bernáth József és Vajda Pierre voltak három évadon át. Sárközi Ákos 2016-ban, a negyedik évadban csatlakozott a sikerműsorhoz Wossala Rozinával. Az ötödik évadban mutatkozott be Rácz Jenő és Gáspár Bea, majd a hatodiktól Sárközi Ákos és Rácz Jenő vezette a kék, illetve piros csapatot.
A 11. évad forgatása a napokban kezdődött meg, a Blikk információi szerint immár Sárközi Ákos nélkül. A Michelin-csillagos séfet a napilapnak nem sikerült elérnie, de A Konyhafőnök egyik stábtagja megerősítette az információt.

- Ákos valóban nem lesz jelen az idei évadban, a helyét egy másik nagy nevűséf veszi át. Nem önszántából távozott a műsorból, ő nagyon szerette, és szívvel-lélekkel csinálta A Konyhafőnököt, és egészen néhány héttel ezelőttig úgy tudta, idén is számolnak vele. A produkció azonban végül máshogy döntött, ami érzékenyen érintette, és teljesen váratlanul érte Sárközit - mondta az informátor.
Sárközi Ákos július közepén a Vasárnapi Blikknek nyilatkoztott arról, mennyire élvezi a munkát a műsorban, milyen jól kijön a másik két zsűritaggal, vagyis nyoma sem volt annak, hogy az új évadban már nem lesz helye a trióban.
- A műsor sikerének egyik kulcsa, hogy Rácz Jenővel és Fördős Zével jó hármast alkotunk, mindenkinek megvan a helye - mondta akkor a 47 éves sztár.
"Zsófi lányunk ballagásán!" - Sárközi Ákos szép, szőke nevelt lánya középiskolás lesz
Sárközi Ákos nevelt lánya, Zsófi elballagott az általános iskolából.
ElolvasomCover-fotó: RTL/A Konyhafőnök

Boomerek és Zoomerek - Miért nehéz a generációk közötti kommunikáció?
Steigervald Krisztián generációkutató a Femina Klub áprilisi előadásán arra keresi a választ, hogyan érthetjük meg egymás világát, hogy a különbözőségek helyett a kapcsolódási pontokra koncentráljunk. Hogyan lehet megtalálni a közös nyelvet a digitális bennszülöttek és az analóg világban felnőttek között? Milyen eszközökkel segíthetjük elő az együttműködést, és hogyan tanulhatnak a generációk egymástól, ahelyett hogy egymás ellen dolgoznának?
További részletek: feminaklub.hu/
Jegyek kizárólag online érhetőek el, korlátozott számban.
Időpont: 2025. április 9. 18 óra
Helyszín: MOM Kulturális Központ
Promóció