Vincze Lilla 56 évesen is ámulatba ejtően gyönyörű - Így néznek ma ki a '80-as évek énekesnői

Friss fotókon kedvenc énekesnőink a nyolcvanas évekből.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

A nyolcvanas években fénykorát élte a magyar könnyűzene, a különféle alternatív zenekarok mellett pedig számos hazai énekesnő jutott ekkor a csúcsra. Közéjük tartozik Vincze Lilla is, akinek karrierje 1986-ban egy történelmi fellépéssel vette kezdetét: a Napoleon Boulevard együttessel ugyanis megnyerték az Interpop nevű fesztivált.

Vincze Lilla még az évtized végén jelentkezett első szólólemezével, mely a Lilla címet kapta, ezt pedig további hét önálló album követte az elkövetkező évek során. Az ezredfordulót követő években crossover stílusra váltott, 2008-ban ebben a műfajban készítette el Angyalnak, madárnak című lemezét, egy évvel később pedig újra összeállt a Napoleon Boulevard együttessel.

Emellett saját énekiskolát működtet, illetve több színházi produkcióban is láthattuk, eljátszotta például Édith Piafot a Ruttkai Éva Színházban. Templomi koncerteket is szívesen ad, és kamarazenekarral is gyakran fellép, idén pedig A nagy duett című műsorban is szerepelt, ahol partnere Apáti Bence volt.

Képes összeállításunkban rajta kívül is megnézheted, hogy mennyit változtak kedvenc énekesnőink a nyolcvanas évekből.

Prémium vitaminok szerves forrásából

Fedezd fel a BioTechUSA új, prémium étrendkiegészítőit, melyeket a természet által inspirált hatóanyagok gondos válogatásával alkottunk meg a szervezetünk optimális működésének támogatására. A funkcionális termékek tökéletesen kiegészítik egymást, így teljeskörű megoldást nyújtanak a legmagasabb szintű napi rutinhoz.   

Promóció

Ezt is szeretjük