Koltai Jánossal kivételeztek a Szomszédok forgatásán - Gábor Gábor ezt is megtehette

Koltai János meglepő titkot árult el Sváby András műsorában.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Koltai János júniusban ünnepelte 82. születésnapját, ő azonban ennyi idősen sem lassít, hiszen jelenleg három darabban is játszik a Madách Színházban. A Szomszédok című sorozat egykori vállalkozóját, Gábor Gábort a közelmúltban Sváby András Heti napló című műsorában láthattuk, ahol Hídvégi Krisztina beszélgetett vele, az adásból pedig sok érdekességet megtudhattunk róla.

Például azt, hogy Koltai János sorozatbeli kolléganőjét, Frajt Editet nevezte szíve egyetlen királynőjének, a szállóigévé vált és sokat idézett mondat azonban eredetileg nem szerepelt a forgatókönyvben. Ezt Koltai János ugyanis improvizálta, amit egyedül ő tehetett meg a forgatáson.

- Te szabadon garázdálkodhattál a szöveggel - árulta el Frajt Edit, aki a mai napig közeli barátja Koltai Jánosnak. A sorozat más szereplőinek azonban ezt nem engedte meg Horváth Ádám, a Szomszédok készítője, melynek egyes epizódjait esténként hatmillió ember nézte az országban.

A rövid interjú során az is kiderült Koltai Jánosról, hogy már húsz éve nem iszik, és nem dohányzik, a színészet mellett pedig a festészethez is jól ért, gyönyörű festményeit pedig a nézőknek is megmutatta budapesti lakásában. Gábor Gábor megformálója egyébként nem Budapesten, hanem a Balaton közelében található Ádándon él feleségével, Pap Éva színésznővel, akit már több mint ötven éve vezetett oltár elé.

A 61 éves Frajt Edit most így néz ki - Friss fotón a Szomszédok Julija

Nézegess képeket!

Elolvasom

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a nemi egyenlőtlenség és a toxikus maszkulinitás jelenségéről beszélgettünk. Mi a különbség a férfiség és a férfiasság között? Mi számít toxikus maszkulinitásnak, miért alakult ki, és vajon köze van-e a Metoo mozgalomhoz? Miért van annyira kevés női vezető, és miért csak férfias személyiségű nők kerülnek vezetői pozícióba? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Szél Dávid pszichológus, Leszkovszki Máté újságíró, és Pintér Ada.

Promóció

Ezt is szeretjük