Takarítónőként dolgozott, mielőtt befutott - Az ország egyik legsikeresebb énekesnője lett

Sosem találnád ki, melyik magyar énekesnő volt takarító, mielőtt híres lett.

Keresztes Ildikó takarító volt
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Számtalan elismert művészt ismerünk, akik egészen mással foglalkoztak fiatalon, mint amivel híressé váltak. A sikerhez vezető út sokszor göröngyös, de a kemény munka kifizetődik.

Keresztes Ildikó    történetén a műsorvezető is meglepődött, amikor felfedte, pályája elején takarítónőként dolgozott.

Keresztes Ildikó takarító volt

Az 59 éves sztár a Life Tv-n futó, Nyugi! Köztünk marad... című talkshow vendégeként mesélt Szulák Andreának és a nézőknek az első munkahelyéről. 

Keresztes Ildikó gyermekként országos bajnok tornász volt Romániában. Minden vágya volt, hogy bekerülhessen a Testnevelési Egyetemre, de levelező szakon kívánta elvégezni. Régen erre csak akkor volt lehetőség, ha volt egy papírja, ami igazolja, hogy dolgozik valamit. Így az aranytorkú énekesnő egy csecsemőotthonba szegődött el takarítani.

Két hónapig takarított, aztán karrierje szerencsés fordulatot vett: megkapta első énekesnői felkeresését. Egy belvárosi bárban zenélhetett az Ungár zenekarral. 

- Óriási ugrás volt, hogy a takarítónő után a munkahelyet igazoló papírba be volt írva, hogy énekesnő. Semmi nem lehetetlen! - mesélte Szulák Andrea műsorában. 

Magyar sztárok tanult szakmája

Több ismert magyar énekesnő is az egészségügyben dolgozott a karrierje elején, és szívesen emlékszik vissza azokra az időkre. Most összegyűjtöttük, mely kedvenceink váltottak sikeresen hivatást, és lett belőlük ünnepelt sztár.

Ápolónőnek tanult - Az ország legismertebb énekesnője lett belőle

Nézegess képeket!

Elolvasom

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a nemi egyenlőtlenség és a toxikus maszkulinitás jelenségéről beszélgettünk. Mi a különbség a férfiség és a férfiasság között? Mi számít toxikus maszkulinitásnak, miért alakult ki, és vajon köze van-e a Metoo mozgalomhoz? Miért van annyira kevés női vezető, és miért csak férfias személyiségű nők kerülnek vezetői pozícióba? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Szél Dávid pszichológus, Leszkovszki Máté újságíró, és Pintér Ada.

Promóció

Cover-fotó: Femina/Rátkai Márk

Ezt is szeretjük