Kandász Andreát fel sem ismerték a Mokkában: barna, rövid hajjal lepett meg mindenkit

A műsorvezető a megszokottól teljesen más külsővel jelent meg a reggeli műsorban.

Kandász Andrea rövid hajjal
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Kandász Andrea bátran kísérletezget külsejével, szeret játszani a különböző parókákkal kiegészítőkkel. Az egyébként hosszú, szőke hajú műsorvezető most olyannyira más külsővel jelent meg a TV2 Mokka című műsorában, hogy még maguk a stábtagok sem ismerték fel.

Az 52 éves tévés szerint egy új hajviselet és egy szemüveg teljesen más emberré tesz. Először fotózáson kísérletezett új frizurákkal, azóta pedig rengeteg különböző színt és fazont kipróbált.

Kandász Andrea rövid hajjal

Ma a TV2 reggeli műsorába hosszú, szőke haj helyett rövid, barna frizurával jött, ami mindenkit meglepett. Varga Viktor hiába ismeri jól Kandász Andreát, fel sem ismerte a folyosón, az énekes hezitálása és bizonytalansága jól látható volt arcán.

- Láttad a hezitálását, ugye? Tehát nézett, hogy ismerős a nő, de ki ez a nő? - nevetett Kandász Andrea. 

A Mokka női műsorvezetője, Iszak Eszti hozzátette, ő sem ismerte volna fel, ha elsétált volna mellette a folyosón. 

- Én nagyon szeretek játszani. Van egy ilyen mondás: az istenek akit szeretnek, azt megtartják gyermeknek. És én azt gondolom, hogy bárhány évesek vagyunk - az én dédim is ilyen volt még 96 évesen is -, érdemes játszani - mesélte a tévés, aki már középiskolás korában is próbálkozott különböző hajakkal. 

Istenes László a műsor végén hozzátette, a Szülőszoba műsorvezetője így kicsit úgy néz ki, mint egy kerületi tanfelügyelő.

Tóth Vera frizurát váltott: teljesen más ezzel a hajjal

Tóth Vera évek óta rövid vagy maximum félhosszú frizurát hord. Így még szembetűnőbb, hogy az új hajjal nagyon más.

Elolvasom

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a nemi egyenlőtlenség és a toxikus maszkulinitás jelenségéről beszélgettünk. Mi a különbség a férfiség és a férfiasság között? Mi számít toxikus maszkulinitásnak, miért alakult ki, és vajon köze van-e a Metoo mozgalomhoz? Miért van annyira kevés női vezető, és miért csak férfias személyiségű nők kerülnek vezetői pozícióba? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Szél Dávid pszichológus, Leszkovszki Máté újságíró, és Pintér Ada.

Promóció

Cover-fotó: TV2/Mokka

Ezt is szeretjük