"Nagyon gáz!" Hajdú Péter friss fotóján saját magának se tetszik
A műsorvezető a Facebook-oldalára töltötte fel a friss fotót, amivel nem aratott nagy tetszést.
Hajdú Péter kipróbálta, hogy néz ki szemüvegben. Az eredménnyel maga sem elégedett, de a Facebook-követőit sem sikerült meggyőznie arról, hogy a fekete keretes pápaszem jól áll neki.
A kommentelők nagy része azt írta, nem áll jól neki: Harry Potterre emlékeztet, vannak férfiasabb keretek is, egy másik típussal jobban járna.
"Ne nevettesd már ki magad! A 10 éves kis hülye gyerekek hordják, még akkor is ha jó a szemük!" - vélte egy hozzászóló.
A magyar színész titokban szakított gyermeke anyjával - 10 évig voltak együtt
Az elmúlt hetekben számos magyar sztárról derült ki, hogy véget ért a komoly párkapcsolatuk vagy házasságuk!
A magyar színész titokban szakított gyermeke anyjával - 10 évig voltak együtt
Nézegess képeket!
Elolvasom
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció















