Gombos Edina 9 éve búcsúzott a tévézéstől: Amerikában visszatért régi munkájához

Gombos Edina 2015-ben a képernyőtől és Magyarországtól is elbúcsúzott, 2024-ben viszont újra híreket hallhatunk tőle.

Gombos Edina YouTube-csatornája
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

2015-öt írtunk, amikor Gombos Edina és családja búcsút intettek Magyarországnak, hogy Amerikába, azon belül Floridába költözzenek. Mindez azt is jelentette, hogy a képernyőtől is elköszönt, igaz, csak a tévéképernyőtől, ugyanis a YouTube-csatornája nagyon népszerű lett az elmúlt években.

Az Itt van Amerika! első videóját öt esztendővel ezelőtt töltötte fel: azóta főként arról forgatott, milyen az élet a tengerentúlon.

Gombos Edina YouTube-csatornája

2023 végén bejelentette, visszatér a gyökereihez, azaz a hírszerkesztéshez, ugyanis olyan tartalmakat fog gyártani, amik az ottani történéseket foglalják össze. 

Az Instán megmutatta, ebben gyerekei is a segítségére lesznek: fia, Matteo tartotta a súgókártyáit, lánya, Miranda pedig a világításért felelt.

"Összefoglalom azokat a helyi eseményeket, érdekességeket, történéseket, amelyek a leginkább foglalkoztatták az amerikaiakat 2023-ban. Sikerek, kudarcok, botrányok, bűnügyek, technikai újdonságokat, mindenféle érdekesség az Egyesült Államokból" - mondta el a videóban.

A 2024-ben már el is készült az első ilyen anyag: ebben a floridai tornádóról, a kinti ufópánikról, Jeffrey Epsteinről és a négynapos iskolahétről beszélt.

Gombos Edina lánya az anyja szépségét örökölte: Miranda már 15 éves

Gombos Edina lánya önálló, bájos tinédzser, akire nagyon büszke az édesanyja.

Elolvasom

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a nemi egyenlőtlenség és a toxikus maszkulinitás jelenségéről beszélgettünk. Mi a különbség a férfiség és a férfiasság között? Mi számít toxikus maszkulinitásnak, miért alakult ki, és vajon köze van-e a Metoo mozgalomhoz? Miért van annyira kevés női vezető, és miért csak férfias személyiségű nők kerülnek vezetői pozícióba? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Szél Dávid pszichológus, Leszkovszki Máté újságíró, és Pintér Ada.

Promóció

Cover-fotó: FEM3

Ezt is szeretjük