Az Exatlon győzteseinek nem örülnek a nézők: "Rosszabb nem is nyerhetett volna"

Tegnap este kiderült, kik azok a játékosok, akik az Exatlon Hungary története legjobbjainak mondhatják magukat.

Az Exatlon Hungary All Star 2022 döntője
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

2022. január 2-án startolt el az Exatlon Hungary negyedik, All Star alcímet viselő évada. Három hónapon át követhették nyomon a nézők az extrémsport-vetélkedőt, amelynek április 10-ei döntőjében derült ki, melyik fiú, illetve melyik lány lett a bajnok.

A lányok közül Busa Gabi és Szente Gréta, a fiúknál Herczeg-Kis Bálint és Jósa Danny között dőlt el, melyiküké lett a 15-15 millió forintos főnyeremény, egyben ki lett az eddigi szezonok legjobbja.

Az Exatlon Hungary All Star döntője

Az utolsó adásban először Gabi és Gréti csaptak össze: ennél a szettnél az előbbi választhatta ki a pályát. Az éjszakai helyszínen ügyességi feladatokkal és kemény fizikai kihívásokkal kellett szembenézniük.

exatlon 2
Fotó: TV2/Exatlon Hungary All Star

Egy szettet Gréti már megnyert a női szuperdöntő három próbatételéből a pénteki adásban, és a második során szinte végig vezetett. Mindössze egy fordulóban maradt alul, így magabiztosan aratott győzelmet a pályán. Mivel az első két futamot megnyerte, nem volt szükség harmadik fordulóra: címvédőként - hiszen a 3. évadot is ő nyerte - Gréti lett a 2022-es Exatlon Hungary női győztese.

- Tavaly, amikor megnyertem, teljesen más érzések kavarogtak bennem. Nem hallottam a külvilágot, viszont most, hogy itt voltatok, hogy hallottam a hangotokat, mondtátok, mit csináljak, azt hittem, nekem ez megvan, de kellettetek ti is - köszönte meg a szurkolóiknak Szente Gréti.

A férfiak összecsapása következett. A pénteki adás első szettjét Bálint nyerte 5-1-re Dannyvel szemben. A második során Danny bizonyult jobbnak, számára könnyebben ment a pálya végi ügyességi feladat.

A cikk az ajánló után folytatódik

Miért félünk attól, amit nem ismerünk?

Hogyan formálja a mesterséges intelligencia a mindennapjainkat?

A Femina Klub októberi vendége Rab Árpád trend- és jövőkutató lesz, akivel Szily Nóra, az estek háziasszonya többek között a mesterséges intelligencia rejtelmeiről beszélget. Vajon hogyan fog alakulni a világunk a mesterséges intelligencia térhódításával? Milyen szerepe lesz az AI-nak mindennapjainkban?