Debreczeni Zita és Gianni fiai közös nyaralós képen: az egyik szöszke, a másik sötét hajú csemete

Debreczeni Zita és Gianni fiai aligha hasonlítanak, de mindketten szupercuki kisfiúk.

Debreczeni Zita és Gianni fiai
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Debreczeni Zita és Gianni fiai hatalmasat nőttek, Gianfranco barna, Gregorio szöszi kissrác.

Debreczeni Zita és Gianni fiai

Debreczeni Zita és Gianni Annoni kisebbik fia, Gregorio idén lett kétéves, bátyja, Gianfranco pedig augusztusban ünnepli majd ötödik születésnapját. Most édesapjuk osztott meg róluk friss fotót a homokos tengerpartról. 

Gianfranco és Gregorio friss fotóját ide kattintva nézheted meg!

"Kis hősök, szerelmeim" - írta olaszul a fotóhoz a büszke édesapa, aki egyértelműen teljesen odavan csemetéiért.

A fotón jól látszik, hogy Gianfranconak gyönyörű, sötétbarna haja van, míg kisöccse, Gregorio tejfölszőke cukiság.

16 évesek lettek Erős Antónia ikrei: ezzel a fotóval köszöntötte fel őket

Erős Antónia olyan fotót osztott meg ikreiről, amit soha korábban nem mutatott meg.

Elolvasom

Cover-fotó: TV2

Az illatok terápiás ereje

Már megvásárolható a Femina első könyve: 

A láthatatlan gyógyító

Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában? 

Promóció

Ezt is szeretjük