Balogh Levente 8 éve vette el második feleségét: Brigittával egy 2 és fél éves kisfiút nevelnek

Balogh Levente magánéletéről nagyon keveset tudni. Eddig azt is homály fedte, mikor vette el második feleségét.

Balogh Levente második felesége
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Balogh Levente egyike a Cápák között azon befektetőinek, akiket a műsor indulása óta láthatnak a nézők. Annak ellenére, hogy 2019 óta rendszeresen szerepel a tévében, a családjáról nem lehet sokat tudni. Ezúttal mondott pár infót a második feleségéről.

Az RTL.hu interjújában azokra a dolgokra reagált, amikre a legtöbbet keresnek rá vele kapcsolatban. A vagyonán túl a családját is sokszor beírják a netezők a Google-ba, így jött szóba második felesége.

Balogh Levente második felesége

Az üzletember kétszer volt házas. Első feleségét 1996-ban vezette oltár elé. Ebből a kapcsolatból három lánya született: Szimóna 29, Tiffany 26, Szofi pedig 16 éves. 

balogh
Fotó: RTL/Álommeló

Első esküvője után kereken húsz évvel mondta ki újra az igent, Brigittát 2016-ban vette el. Sokáig azt sem lehetett tudni, hogy közös gyermekük is született.

- A második házasságomból van egy két és fél éves kisfiam, Balogh Levente Noa. Egyébként az új kávémárkám, a Lenoa coffe az ő nevét kapta.

Amikor a gyerekeiről beszélt, hozzátette, neki sosem számított, hogy fia vagy lánya született, mert sosem a gyermek nemétől tette függővé a szeretetet. Azt is elárulta, míg két fiatalabb lánya Kecskeméten lakik, addig a legidősebb már a fővárosban él.

Tomán Szabina és Árpa Attila lánya különleges koszorúslány volt: nem akart hagyományos ruhát

Tomán Szabina és Árpa Attila lánya, Amira a húgával együtt koszorúslány volt édesanyja álomesküvőjén.

Elolvasom

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a nemi egyenlőtlenség és a toxikus maszkulinitás jelenségéről beszélgettünk. Mi a különbség a férfiség és a férfiasság között? Mi számít toxikus maszkulinitásnak, miért alakult ki, és vajon köze van-e a Metoo mozgalomhoz? Miért van annyira kevés női vezető, és miért csak férfias személyiségű nők kerülnek vezetői pozícióba? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Szél Dávid pszichológus, Leszkovszki Máté újságíró, és Pintér Ada.

Promóció

Cover-fotó: RTL/Álommeló

Ezt is szeretjük