29 év, 2 kép: csak nagyon kevés dolog változott azóta

Aranyos és vicces ötletük támadt, amikor meglátták gyermekkori fotóikat: a neten mutatták meg az eredményt.

Barátok régen és most
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Mindig jó elővenni és nézegetni egy kicsit a gyermekkori képeket, hiszen rengeteg kedves, örömteli emléket elevenítenek fel a családtagokkal vagy éppen a barátokkal.

A kis korban kötött barátságok később gyakran feledésbe merülnek, mert a gyerekeket sokszor elsodorja egymástól az élet, és az új iskolába, városba kerülve nem mindig tudják tartani a kapcsolatot. De szerencsére az is előfordul azért, hogy kiállják az idő próbáját, és az évek múlásával egyre csak erősebbé válnak.

Újraalkották gyerekkori képeiket a régi barátok

Többen ilyen barátságokról osztottak meg nagyon ötletes képeket. Elővették a fotóikat a régi albumukból, és szinte ugyanazt a felvételt készítették el évtizedekkel később. A második fotón sok minden változott, de két dolog biztosan nem: a szereplők szoros kapcsolata és a póz, ugyanis teljesen ugyanazt a beállítást utánozták le. Az eredmény pedig nemcsak aranyos, hanem vicces is lett.

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a nemi egyenlőtlenség és a toxikus maszkulinitás jelenségéről beszélgettünk. Mi a különbség a férfiség és a férfiasság között? Mi számít toxikus maszkulinitásnak, miért alakult ki, és vajon köze van-e a Metoo mozgalomhoz? Miért van annyira kevés női vezető, és miért csak férfias személyiségű nők kerülnek vezetői pozícióba? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Szél Dávid pszichológus, Leszkovszki Máté újságíró, és Pintér Ada.

Promóció

Ezt is szeretjük