Ő volt George Michael gyönyörű exe a Wham! Last Christmas klipjében: a 69 éves Kathy meseszép modell a mai napig
Kathy Hill szerepelt a Wham! Last Christmas című dalának klipjében.
A világ egyik legikonikusabb videóklipjei közé tartozik a Last Christmas, ami a Wham! legnagyobb slágere. Az idén 41 éves dal a mai napig a legnépszerűbb karácsonyi slágerek között van, pont ezért gondoltuk, hogy utánanézünk, mi a helyzet azzal a szép modellel, Kathy Hill-lel, aki George Michael exét játszotta a klipben.
A Wham! Last Christmas klipjének női szereplője, Kathy Hill
Az Angliában született Kathy Hill népszerű modellnek számított hazájában a '80-as években. Óriási megtiszteltetésnek tartotta, hogy benne lehetett a Last Christmas klipjében, amit Svájcban, Genfben forgattak le. Érdekesség, hogy a forgatás öt napon át zajlott, erről Hill beszélt a Daily Mirrornak.
- Nagyon szórakoztató és természetes volt az egész forgatás. Pont megfelelő. Nem volt megrendezett, csak egy baráti társaság, akik jól érzik magukat. Ez a klip varázsa. Az ünnepi vacsoraasztal körül mindannyian kicsit becsíptünk. George szerintem nem, de mi igen. Sok vörösbort ittam. Van egy jelenet a videóban, ahol George-ra nézek, és meg kellene innom egy korty bort. Látszik, hogy nem iszom meg. Azért, mert addigra már eleget ittam - vallotta be viccesen.
George Michaelről elmondta, hogy egy nagyon érzékeny lélek volt, emellett vérbeli maximalista is. Nagyon kedvesen és figyelmesen viselkedett mindenkivel a stáb tagjai közül, senki nem érezte magát kihagyva a buliból, emellett remek volt a humora is. Michael zenésztársát, Andrew Ridgeley-t is egy nagyon kedves és vicces férfinak írta le.
Mai napig szeretettel gondol erre az időszakra, bár amikor George Michael 2016-ban elhunyt, néhány évig a szomorúság lett úrrá rajta, ha meghallotta a Last Christmast, ma már ismét a boldog emlékek térnek vissza, ha felcsendül ez a dal valahol.
A 69 éves Hill a mai napig modellkedik, a Fresh Agents és a Mot Models modellügynökségeknél dolgozik. Van egy fia, Luc és egy lánya, Tess. Férjnél van, Ian Wilsonhoz ment hozzá.
Nézd meg, milyen gyönyörű még ma is Kathy Hill!
Cover: YouTube/WHAM!
A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?
A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat.
Promóció


















