Millie Bobby Brown combvillantós estélyiben pózolt a premieren: vőlegénye és Jon Bon Jovi is elkísérték az eseményre
Millie Bobby Brown ultradögös volt A hercegnő és a sárkány premierjén.
Március 8-án érkezik a Netflixre A hercegnő és a sárkány című film, melynek világpremierjét március 1-jén tartották meg New Yorkban. Az alkotás főszereplőjét, Millie Bobby Brownt nemcsak vőlegénye, Jake Bongiovi, hanem az após- és anyósjelöltje, Jon Bon Jovi és Dorothea Hurley is elkísérték.
Millie Bobby Brown A hercegnő és a sárkány premierjén
Millie Bobby Brown még kislány volt, amikor feltűnt a Stranger Things első évadában 2016-ban, azóta pedig már felnőtt nővé érett. Február 19-én ünnepelte huszadik születésnapját.
A hercegnő és a sárkány premierjére egy Louis Vuitton ruhát húzott, amiben egyszerre volt elegáns és szexi. Természetesen az eseményről nem hiányozhatott vőlegénye, Jake sem. Még tavaly áprilisban jegyezték el egymást, Jon Bon Jovi fia elég extrém módon, búvárkodás közben kérte meg a kezét.
Képes összeállításunkban megnézheted, milyen fotók készültek a premieren Millie Bobby Brownról és szeretteiről.
A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?
A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat.
Promóció
Cover- és ajánlóképek: Getty Images



















