Meghan Markle ilyen csinos volt Belfastban - Victoria Beckham kreációjában érkezett Írországba
Ismét nagyon elegáns volt Harry herceg menyasszonya.


- A Dallas Pamelája a plasztikai beavatkozásai után: a 71 éves Victoria Principal friss fotókon
- Kvíz: mennyire ismered Európa városait? Teszteld földrajzi tudásodat!
- Ő a 18 éves Gáspár Virág párja: bombázóvá fogyott Krisztián mellett
- 10 kérdéses törikvíz az ötödikes tananyagból: tudod, mikor kötötték a vérszerződést?
- 4 szuperegészséges húsféle, ami sokkal jobb a csirkemellnél: kevesen fogyasztják, pedig változatosan elkészíthetők
Már csak másfél hónap van a királyi esküvőig, azonban Harry és Meghan nem ücsöröghet a részletek kidolgozása felett - tegnap Belfastba utaztak, a menyegző előtti turnéjuk első állomására.
Meghan ilyen csinos volt
Rengeteg rajongó várta őket a lisburni Eikon Exhibition Centerben, Meghan Markle pedig ezúttal sem okozott csalódást: nyilván rengeteget tanult a királyi család stíluskirálynőjétől, Katalintól, így ő is elképesztően csinosan jelent meg a hivatalos rendezvényen - ráadásul egy másik sztár kreációjában.
Meghan Victoria Beckham egyik felsőjében érkezett meg Írországba, melyet egy Greta Constantine által tervezett szoknyával, Prada-cipővel és egy Charlotte Elizabeth-táskával spékelt meg. Meghan általában földszínekbe bújik: nagyon kedveli a visszafogott nude, barna, szürke különböző árnyalatait.

A királyi család legújabb tagját még nem dobták be a mély vízbe - eddig nem esett át az első egyedüli hivatalos megjelenésén, egyelőre még Harry herceg oldalán jelenik meg mindenhol. Valószínűleg csak az esküvő után kerül erre sor - addig csak a vőlegénye mellett láthatják majd a rajongók.
Már arról is megindult a találgatás, hogy év végére talán ők is bejelentik majd, hogy kisbabát várnak - a rajongók minden bizonnyal örömmámorban úsznának, ha két királyi bébi is érkezne idén, azonban erre valószínűleg még várni kell.