Leleplező fotó! Katy Perry nem is lehetne ennél ápolatlanabb
Talán nem véletlen, hogy Katy Perry sok sminkkel az arcán jelenik meg, arcbőre ugyanis nagyon csúnya.
Bizony a sztárok sem hibátlanok, hiába tűnik úgy innen nézve, hogy külsejük mindig tökéletes. Habár az álomgyárban mindent elkövetnek azért, hogy eltüntessék szépséghibáikat, néha ők is lebuknak.
Katy Perryt például a napokban örökítette meg egy lesifotós, a 25 éves énekesnő pedig korántsem nézett ki olyan lehengerlően, mint azt megszokhattuk. A róla készült fotón ugyanis jól látszik, hogy nagyon csúnya az arcbőre a pattanások miatt.
Elhanyagolta a szépségápolást?
A két Grammy-díjra jelölt énekesnő talán egy ideje nem járt szépségszalonban, ezért fordulhatott elő, hogy ilyen kiábrándító állapotban örökítették meg. Persze tegyük hozzá, hogy ügyes sminkkel és retusálással pillanatok alatt eltüntethetik arcáról a pattanásokat.
Az eredetileg Katheryn Hudson néven született előadóművészt 2009 decemberében jegyezte el Russell Brand, aki a legfrissebb hírek szerint Maui szigetén vezeti majd oltár elé kedvesét.
A cél: összezavarni mindenkit
Ám Perry nem erősítette meg ezeket a híreket, szerinte ugyanis párja csak össze akarja zavarni a sajtót különféle nyilatkozataival, hogy így titkolja el a közvélemény elől valódi terveiket - mivel nem szeretnének túl nagy médiafelhajtást a jeles eseményen.
- Hallom ezeket az őrült sztorikat, hogy latexben, fehérneműben, spandexben, illetve Japánban, Indiában, Thaiföldön házasodunk majd össze.
A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?
A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat.
Promóció
Mégis úgy érzem, ez az egész felfokozott mizéria nagyon szórakoztató - mondta Perry a Star magazinnak.


















