Óriási a botrány Katalin hercegné ruhája körül! Milliókra perelhetik a tervezőt

Már perre is vitte az ügyet a két designer.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Beperelték Katalin hercegné gyönyörű esküvői ruhájának impozáns tervezőjét, Alexander McQueent.

Christine Kendall, egy angol tervező azt állítja, hogy az ő eredeti tervei alapján készült el Vilmos herceg feleségének különleges csipkecsodája.

Perre viszi az ügyet

Christine Kendall szerint Sarah Burton, a divatház kreatív igazgatója ellopta az ötleteit, amik nélkül biztosan nem így nézett volna ki az esküvői ruha. A tervezőnő ügyvédje az alábbi nyilatkozatot tette:

- A cég tisztességtelenül bánt ügyfelemmel, ellopták eredeti ötleteit, és azokat használták fel a végleges ruhaterveknél. Természetesen nem a hercegné vagy a palota a hibás, feléjük semmilyen követelésünk nincs.

Azóta Alexander McQueen szóvivője is megszólalt az ügyben, aki szerint légből kapott história az egész, Sarah Burton sohasem találkozott a tervezőnővel, és egy tervét sem látta.

- Nevetséges az egész. 13 hónappal az esküvő után már megkeresett minket, akkor is közöltük, hogy senki sem lopta el az ő ötleteit. Nem értjük, miért került újra napirendre a kérdés, mindenesetre szeretnénk tisztázni, hogy a ruha kizárólag Sarah Burton eredeti tervei alapján készült - nyilatkozta a US magazinnak.

A dolog azért is kavar akkora botrányt, mert Sarah Burton a gyönyörű ruhatervei miatt megkapta a Brit Birodalom Rendje kitüntetését, amit Christine Kendall most a magáénak akar tudni.

Vilmos és Kate esküvőjének legszebb pillanatai

Nézegess képeket!

Elolvasom

Jön a DOGZ Fesztivál: te ott leszel?

Május elsején minden eddiginél nagyobb területen várja a kutyásokat és a leendő kutyásokat a DOGZ Fesztivál a Városligetben: közösségi élményt, szórakoztató és szakmai programokat egyaránt kínál az esemény. Falkaséták, kutyás futás és vándor vurstli is várnak a fesztiválon, amelyre a helyszínen levásárolható, 1000 forintos belépő megváltása mellett léphetsz be. Emellé még ajándék is jár! A regisztrációt és a programot ezen a linken találod. Ugye találkozunk? 

Promóció

Ezt is szeretjük