A Szellemekkel suttogó barna bombázója volt: vörös hajjal teljesen máshogy néz ki Jennifer Love Hewitt
Jennifer Love Hewitt új stílusával lehengerlően néz ki.
Jennifer Love Hewitt neve egyaránt ismerősen cseng a filmek és a sorozatok rajongóinak körében is, hiszen pályafutása során számos emlékezetes szerepben láthattuk.
Jennifer Love Hewitt vörös hajjal
A legtöbben valószínűleg a Szellemekkel suttogó főszereplőjeként azonosítják, amely 2005-ben indult, és öt éven át alakította benne a gyönyörű és érzékeny Melinda Gordont. Karriere azonban jóval korábban kezdődött: 1997-ben robbant be igazán a köztudatba a Tudom, mit tettél tavaly nyáron című horrorfilmmel. Az elmúlt években a színésznő sokat változott, nemrég például megvált ikonikus barna hajától, és vörösre festette tincseit, az új árnyalat pedig kifejezetten jól áll neki.
A Szellemekkel suttogó 2010-es befejezése óta is aktív maradt, és több jelentős szerepben bizonyította tehetségét. Több évadon át szerepelt a Gyilkos elmékben, majd az Ügyféllistában, 2018 óta pedig állandó tagja a 9-1-1 L.A. stábjának. Emellett 2025-ben visszatér a Tudom, mit tettél tavaly nyáron remake-jébe is.
Magánélete szintén kiegyensúlyozott, immár 12 éve él boldog házasságban Brian Hallisay-val, és három csodálatos gyermek büszke édesanyja.
Sok hollywoodi sztárral ellentétben Hewitt gyakran enged betekintést hétköznapi életébe is a közösségi oldalain. Nemcsak férjét és gyermekeit mutatja meg olykor, hanem smink és csillogás nélküli pillanatokat is, éppen ez a természetesség és közvetlenség az, ami miatt rajongói olyan nagy szeretettel követik őt.
A Baywatch szépséges Shaunija ma: teljesen kitetováltatta magát az 56 éves Erika Eleniak
Erika Eleniak volt a sikersorozat szőke szépsége, ma felismernéd ennyi tetoválással?
ElolvasomCover-fotó: Profimédia
A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?
A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat.
Promóció
OLVASD EL EZT IS!


















