Hatalmas durranás várható a Grammy-gálán
Bennfentesek információi szerint Beyoncé és a rocknagymama, Tina Turner közös fellépése lesz a Grammy-díjátadó meglepetése.
A váratlan duett tényét egymástól független források erősítették meg a People.com-nak és a Gatecrashernek.
Tina Turner 2000-ben befejeződött utolsó turnéja óta meglehetősen kerüli a nyilvánosságot, így fellépése valódi szenzáció lenne.
A hírnek további megerősítést adhat, hogy Beyoncé Knowles bevallottan őrült Tina-rajongó. A dögös popsztár a rocknagymama eredetileg a Creedence Clearwater Revival által írt slágerét, a Proud Maryt többször is előadta élőben turnéi során.
Nincs veszélyben a gála
A sztrájkoló forgatókönyvírók által gyakorlatilag tönkretett Golden Globe-gálával szemben a Grammy-díjátadót meg tudják tartani a szervezők a hagyományos formában.
A hollywoodi forgatókönyvírók szakszervezete sokáig kordont akart vonni a Grammy-gálának helyt adó Staples Center köré, de tegnap bejelentették, hogy elállnak szándékuktól. A kordon elmaradása annak köszönhető, hogy megegyezésre jutottak a zenészek két szakszervezetével.
A jubileumi, 50. Grammy-gálát így valószínűleg minden zavaró tényező nélkül le tudják vezényelni. A legtöbb díjra a rapper Kanye Westet jelölték, aki ideális esetben nyolc Grammyt gyűjthet be.
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció
- Britney nem fog fellépni. Gyakorlatilag ki van tiltva az épületből, senki nem látná szívesen a Grammyn – mondta az egyik szervezőbizottsági tag. A díjakat február 10-én adják át.















